Nowy teaser "Mayans MC" wzruszy dawnych fanów "Synów Anarchii"

"Mayans MC" (Fot. FX)

"Mayans MC" to serial osadzony w tym samym świecie co "Synowie Anarchii", ale już bez Jaxa Tellera i spółki. O czym przypomina nowy teaser z pewnym charakterystycznym miejscem przy drodze.

Silniki już odpalone, jazda zaczyna się na nowo. Tej jesieni zadebiutuje serial "Mayans MC", czyli długo oczekiwany spin-off "Synów Anarchii". Jego akcja będzie się rozgrywać po wydarzeniach z "Synów Anarchii" i opowie historię członków latynoskiego gangu motocyklowego, który pojawił się w 7. sezonie serialu-matki.

Głównym bohaterem będzie Ezekiel "EZ" Reyes (JD Pardo), który po wyjściu z więzienia musi wyrobić sobie pozycję w gangu i przestępczą tożsamość, zapominając o marzeniach i możliwościach, jakie stały przed nim w dawnym życiu.

Autorami "Mayans MC" są twórca oryginału, Kurt Sutter, oraz Elgin James. W obsadzie znaleźli się jeszcze m.in. Edward James Olmos ("Narcos"), Sarah Bolger ("Counterpart"), Clayton Cardenas ("American Crime"), Richard Cabral ("Lethal Weapon"), Michael Irby ("Taken"), Raoul Trujillo ("Jamestown"), Antonio Jaramillo ("Shades of Blue") i Gino Vento ("The Deuce").

Premiera w USA 4 września w telewizji FX. A poniżej możecie zobaczyć plakat "Mayans MC", jak również nowy teaser, który boleśnie przypomina o śmierci Jaxa Tellera. Takich odniesień na pewno będzie dużo - nie tylko w teaserach, ale także w samym serialu.

REKLAMA