7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

W 4. sezonie "Better Call Saul" będą sceny rozgrywające się w tym czasie co "Breaking Bad". Alice Wetterlund z "Doliny Krzemowej" ostro o T.J. Millerze. Amber Tamblyn w serialu "Y". A oprócz tego "NCIS" i inne seriale.

1. W 4. sezonie "Better Call Saul" będą sceny rozgrywające się w tym czasie co "Breaking Bad". Współtwórca "Better Call Saul" Vince Gilligan powiedział, że w 4. sezonie timeline serialu dogoni już "Breaking Bad" i że będą sceny rozgrywające się w tym samym czasie. "Mamy wątek, który wchodzi prosto na terytorium 'Breaking Bad' i zabiera nas do tego świata - albo przynajmniej kieruje nas na drogę w kierunku świata Waltera White'a i terytorium Waltera White'a" - zdradził scenarzysta.

2. Alice Wetterlund z "Doliny Krzemowej" ostro o T.J. Millerze. Alice Wetterlund, która pojawiła się w "Dolinie Krzemowej" w roli Carli Walton, napisała na Twitterze, że praca w tym serialu to był koszmar. A wszystko przez T.J. Millera, który zachowywał się jak łobuz i rozpieszczony dzieciak - na co wszyscy na planie pozwalali.

3. Więcej Heather Headley w "Chicago Med". Aktorka, którą po raz pierwszy zobaczyliśmy w finale 3. sezonu, będzie miała rolę powracającą w 4. sezonie.

4. Amirah Vann w stałej obsadzie "How to Get Away with Murder". Aktorka, która pojawiła się w 4. sezonie w roli Tegan Price, będzie w stałej obsadzie 5. sezonu.

5. Diona Reasonover z awansem w "NCIS". Diona Reasonover, która w poprzednim sezonie pojawiła się gościnnie w trzech odcinkach "NCIS", dostała awans do stałej obsady.

6. Amber Tamblyn w serialu "Y". Amber Tamblyn zagra prezydencką córkę w serialu FX opartym na komiksie "Y: The Last Man".

7. Wpadki z poprzedniego sezonu "Saturday Night Live". Występują m.in. Jessica Chastain, Donald Glover, Ryan Gosling, Tiffany Haddish i Will Ferrell.

REKLAMA