Mroczny Robin w zwiastunie "Titans" - nowego serialu superbohaterskiego od DC

"Titans" (Fot. DC Universe)

0

Mrok, przemoc, a nawet przekleństwa - to wszystko ma się znaleźć w opartym na komiksach DC serialu "Titans". Zobaczcie pierwszy zwiastun prosto z Comic-Conu.

W San Diego wystartował Comic-Con, a to oznacza, że czeka nas zalew serialowych newsów i zapowiedzi. Na pierwszy ogień idzie "Titans" - nowy serial, którego bohaterami są postaci znane z komiksów wydawnictwa DC, takie jak Robin, Starfire, Raven czy Beast Boy. Zanurzony w mroku zwiastun zapowiada kolejną brutalną i poważną ekranizację historii o superbohaterach.

Głównym bohaterem jest tu Dick Grayson (Brenton Thwaites), szerzej znany jako Robin, który jednak nie jest już pomocnikiem Batmana (jak dosadnie oświadcza w zwiastunie), a detektywem i działającym na własną rękę mścicielem. Przynajmniej na początku, bo gdy zgłasza się do niego obdarzona niezwykłymi mocami Raven (Teagan Croft), wiadomo, że tych dwoje, a także Starfire (Anna Diop) i Beast Boy (Ryan Potter) wkrótce połączą siły w walce z wielkim zagrożeniem. I wygląda na to, że nie będą przy tym grzeczni.

Twórcami "Titans" są Greg Berlanti, Geoff Johns i Akiva Goldsman, a serial będzie pierwszą oryginalną produkcją nowo powstałej platformy DC Universe. Premiera jesienią tego roku.