Pora znów rozgrzać silniki. "Mayans MC" - pełny zwiastun spin-offu "Synów Anarchii"

"Mayans MC" (Fot. FX)

Nowi bohaterowie i okoliczności, ale ten sam świat i klimat, którego fanom "Synów Anarchii" nie trzeba przypominać. Sprawdźcie, jak "Mayans MC" prezentuje się w nowym zwiastunie.

"Mayans MC" to długo oczekiwany spin-off "Synów Anarchii", którego akcja będzie się rozgrywać w świecie po Jaxie Tellerze i przeniesie nas bliżej granicy Kalifornii z Meksykiem. Tam poznamy Ezekiela "EZ" Reyesa (JD Pardo) - byłego skazańca, który po wyjściu z więzienia próbuje zaciągnąć się w szeregi tytułowego gangu motocyklowego.

W zwiastunie widzimy trudne początki bohatera w nowym środowisku, a także wspomnienia z jego przeszłości. Zobaczymy, jak niegdysiejszy złoty chłopiec, który na wyciągnięcie ręki miał swój własny American dream, skończył zanurzony po szyję w świecie, z którego nie ma ucieczki.

Edward James Olmos ("Dexter") wcieli się w ojca EZ, Felipe Reyesa; Sarah Bolger ("Odpowiednik") zagra jego byłą dziewczynę, Emily; a Emilio Rivera ponownie wcieli się w znanego z serialu-matki Marcusa Alvareza. W obsadzie są ponadto m.in. Clayton Cardenas ("American Crime"), Richard Cabral ("Lethal Weapon"), Michael Irby ("Taken"), Raoul Trujillo ("Jamestown"), Antonio Jaramillo ("Shades of Blue") i Gino Vento ("The Deuce").

Autorami "Mayans MC" są Elgin James oraz twórca oryginału, Kurt Sutter, który zapowiedział, że w spin-offie nie zabraknie powiązań z "Synami Anarchii". Premiera 10-odcinkowego 1. sezonu w USA 4 września w telewizji FX.

REKLAMA