"Dr House": Spoilery dotyczące ostatniego sezonu

"Dr House"

"Dr House"

Po ośmiu sezonach w maju skończy się "Dr House". A co się wydarzy, zanim się skończy? Spoilery.

"Dr House" się kończy, co jest wiadomością z jednej strony smutną, ale z drugiej dobrą - w końcu ileż można go ciągnąć. Do końca 8. serii zdąży się jednak to i owo wydarzyć. Michael Ausiello donosi, że finał zostanie nakręcony w kwietniu. Współscenarzystą i reżyserem ostatniego odcinka będzie sam David Shore.

Jest bardzo możliwe, że niektóre postaci powrócą w 8. sezonie. Shore mówił, że chciałby zobaczyć jeszcze w serialu Lisę Edelstein (dr Cuddy), ale szansa jest mała. Na razie nie są z nią prowadzone żadne oficjalne rozmowy. Możemy za to liczyć na Olivię Wilde - aktorka zgodziła się na jeszcze jeden ostatni występ w serii finałowej.

Jennifer Morrison jest bardzo zajęta na planie "Once Upon a Time", gdzie gra główną rolę - jednak i ona powiedziała TV Line, że spełnieniem marzeń byłby dla niej jeszcze jeden występ w roli dr Cameron. "Dr House" był dla aktorki ważnym epizodem w karierze, a poza tym uwielbiała i swoją postać, i kolegów z serialu.

Poza tym jest duża szansa, ż jesienią zobaczymy znów Jessego Spencera, Omara Eppsa i innych bohaterów serialu w nowych produkcjach. Stacje zamawiają całe mnóstwo pilotów i na pewno znajdzie się w nich miejsce dla aktorów znanych z "House'a". Hugh Laurie jednak zainteresowany raczej nie będzie - chce sobie zrobić przerwę od telewizji.