Młoda gniewna w akcji. "Insatiable" - zwiastun nowego serialu młodzieżowego Netfliksa

"Insatiable" (Fot. Netflix)

0

Po latach drwin, Patty jest gotowa, by zemścić się na tych, którzy zmienili jej życie w piekło. Zobaczcie zwiastun "Insatiable" - szalonej komedii Netfliksa.

Mroczna i zwariowana komedia o żądzy zemsty - tak Netflix opisuje serial "Insatiable", w którym główna rolę zagra Debby Ryan ("Jessie"). Wcieli się w Patty, czyli dziewczynę, która z powodu swojej nadwagi przez długie lata była obiektem szykan, ironicznych uwag i lekceważących komentarzy. Jak widać na zwiastunie, bohaterka przechodzi jednak cudowna metamorfozę i postanawia się zemścić na wszystkich, którzy wcześniej uczynili z jej życia koszmar.

Jedyną osobą, która dostrzega w Patty potencjał jest Bob Armstrong (Dallas Roberts) - skompromitowany prawnik, którego prawdziwą pasją jest doradzanie uczestniczkom konkursów piękności. Bierze więc dziewczynę pod swoje skrzydła, widząc w niej kandydatkę na królową piękności. Ani Bob, ani jego żona Coralee (Alyssa Milano), nie zdają sobie jednak sprawy z tego, jak głęboko sięga nienawiść, która napędza Patty.

Twórczynią "Insatiable" jest Lauren Gussis (scenarzystka i producentka "Dextera"), a 1. sezon ma liczyć 12 odcinków. W obsadzie są jeszcze m.in. Christopher Gorham ("Ugly Betty"), Erinn Westbrook ("Glee"), Michael Provost ("Chance"), Kimmy Shields ("Wielkie kłamstewka"), Irene Choi ("Mozart in the Jungle") i Sarah Colonna ("Chelsea Lately").

Premiera w Netfliksie 10 sierpnia.

insatiable-plakat