"American Horror Story" - przerażająca grafika ujawnia podtytuł 8. sezonu

"American Horror Story" (Fot. FX)

0

Podczas Comic-Conu ujawniono, jaki będzie podtytuł 8. sezonu "American Horror Story". Co strasznego tym razem przyszykowali dla nas Ryan Murphy i spółka?

Wiele można twórcom "American Horror Story" zarzucać, ale na pewno nie to, że nie potrafią dobrze sprzedać swojego serialu. Wręcz przeciwnie, bo ci nawet z ujawniania podtytułu nowego sezonu potrafią zrobić wydarzenie. Nie inaczej jest w przypadku 8. odsłony serialu, która nazywać się będzie:

"American Horror Story: Apocalypse" - jak głosi dość upiorna grafika zaprezentowana podczas trwającego właśnie Comic-Conu. Szczegółów sezonu jeszcze nie znamy, ale wiemy, że dojdzie w nim do crossoveru "Murder House" (sezon 1) z "Coven" (sezon 3), a akcja będzie się rozgrywać w niedalekiej przyszłości (około 18 miesięcy od dziś).

W głównych rolach wystąpią weterani serii: Sarah Paulson, Evan Petersa i Kathy Bates. Pojawią się także Adina Porter, Billie Lourd i Emma Roberts, a wśród nowych twarzy zobaczymy Jeffreya Bowyer-Chapmana ("UnReal"), Kyle'a Allena ("The Path") i Joan Collins, która zagra babcię bohatera Evana Petersa.

Premiera "American Horror Story: Apocalypse" w FX 12 września.

ahs1