Julia Roberts w pierwszym teaserze "Homecoming" - nowego serialu Amazona od twórcy "Mr. Robot"

"Homecoming" (Fot. Amazon Prime Video)

Jesienią na Amazonie wyląduje "Homecoming", klimatyczny thriller psychologiczny Sama Esmaila z Julią Roberts w roli głównej. Zobaczcie pierwszą zapowiedź.

"Homecoming" to nowy projekt Amazona, który ma dużą szansę na sukces, choćby dlatego, że główną rolę gra Julia Roberts. Gwiazda wielkiego ekranu wciela się w Heidi Bergman, byłą pracownicę Homecoming Transitional Support Center - ośrodka zajmującego się pomocą żołnierzom wracającym do życia w cywilu.

Cztery lata po rzuceniu pracy mieszka ona razem z matką (Sissy Spacek) w małym miasteczku, gdzie pracuje jako kelnerka. Stare sprawy nie pozwalają jednak o sobie zapomnieć, bo przeszłością Heidi zaczyna się interesować rząd, a ona uświadamia sobie, że za tym wszystkim kryje się jakaś mroczna tajemnica.

Scenarzystami "Homecoming" są Eli Horowitz i Micah Bloomberg, autorzy podcastu, na którym bazuje serial. Twórcą i reżyserem wszystkich 10 odcinków jest natomiast Sam Esmail ("Mr. Robot"), który zapowiedział, że dostaniemy thriller w starym stylu, skupiający się na ludziach i ich problemach. a nie oszałamianiu widza twistami i efektami specjalnymi.

Oprócz Julii Roberts w serialu zobaczymy Stephana Jamesa ("Shots Fired") w roli Waltera Cruza, żołnierza, z którym pracowała Heidi; Bobby'ego Cannavale ("Mr. Robot") jako jej zwierzchnika, Colina Belfasta; Dermota Mulroneya ("New Girl") jako jej chłopaka Anthony'ego; oraz Shea Wighama ("Waco") jako Thomasa Carrasco z Departamentu Obrony. Ponadto w obsadzie są m.in. Jeremy Allen White ("Shameless"), Alex Karpovsky ("Girls") i Marianne Jean-Baptiste ("Broadchurch").

Amazon zamówił od razu dwa sezony "Homecoming", pierwszy będzie mieć premierę 2 listopada.

REKLAMA