"Good Omens" - wideo z planu serialu na podstawie powieści Terry'ego Pratchetta i Neila Gaimana

"Good Omens" (Fot. Amazon)

David Tennant, Michael Sheen i Jon Hamm w obsadzie, a do tego szalona historia autorstwa dwóch mistrzów fantastyki. Zobaczcie, jak zapowiada się "Good Omens" od Amazona.

"Good Omens" to ekranizacja powieści Terry'ego Pratchetta i Neila Gaimana z 1990 roku (polski tytuł to "Dobry omen"), a także serial, na który czekamy z niecierpliwością, patrząc tylko na jego obsadę. David Tennant, Michael Sheen, Jon Hamm, Nick Offerman czy Mireille Enos to w końcu dość powodów, by spodziewać się czegoś niezwykłego, a twórcy ciągle dodają kolejne.

Podczas Comic-Conu ogłosili bowiem, że do obsady dołączyła Frances McDormand, która w serialu użyczy głosu... Bogu. W sumie kto mógłby pasować do takiej roli lepiej, niż dwukrotna zdobywczyni Oscara? Oprócz tej informacji, twórcy zaprezentowali również pierwszy materiał wideo zza kulis serialu, który możecie obejrzeć poniżej.

Wygląda to naprawdę dobrze i już nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć końcowy efekt. Z całą pewnością będziemy mieć do czynienia z jedną z najbardziej zwariowanych historii, jakie widzieliśmy w telewizji, o czym świadczy choćby jej opis:

Zbliża się koniec świata, a to oznacza, że humorzasty anioł i rozwiązły demon, którzy nieco za bardzo przywykli do życia na Ziemi, są zmuszeni do zawiązania niezwykłego sojuszu, by powstrzymać Armagedon. Problem w tym, że zgubili Antychrysta - 11-letniego chłopca nieświadomego, że ma przynieść światu zagładę. Wyruszają więc na przygodę w celu jego odnalezienia i uratowania świata, nim będzie za późno.

David Tennant wcieli się w demona - Crowleya, z kolei Michael Sheen zagra anioła Azirafala. Jon Hamm będzie archaniołem Gabrielem, a Mireille Enos, Lourdes Faberes i Yusuf Gatewood zagrają Jeźdźców Apokalipsy. Showrunnerem i autorem scenariusza jest sam Neil Gaiman, reżyseruje Douglas Mackinnon ("Sherlock"). Serial będzie liczył 6 odcinków, premiera w 2019 roku.

goodomens-plakat

REKLAMA