13 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

0

Samantha Morton czarnym charakterem w "The Walking Dead". Powrót "The Man in the High Castle" i zamówienie dla 4. sezonu. "Colony" skasowane po trzech sezonach. A do tego kolejna porcja newsów z Comic-Conu w San Diego.

1. Samantha Morton czarnym charakterem w "The Walking Dead". Samantha Morton z "Harlots" pojawi się w 9. sezonie "The Walking Dead" jako Alpha - znana z komiksów postać, która jest przywódczynią Szeptaczy i kolejną antagonistką dla naszych bohaterów.

2. "Family Guy" zrobi odcinek o prezydencie Trumpie. Donald Trump będzie bohaterem odcinka z 17. sezonu "Family Guya", w którym Peter okaże się ekspertem od sprzedaży fake newsów.

3. Zwiastun serialowej "Nocy oczyszczenia". Serial "The Purge" wystartuje w USA 4 września - zobaczcie pełny zwiastun.

4. Lobo pojawi się w "Kryptonie". W 2. sezonie serialu "Krypton" zobaczymy słynnego rzezimieszka ze świata DC. Na razie jeszcze nie wiadomo, kto go zagra.

5. Zwiastun 2. sezonu "Orville". Serial wraca 30 grudnia, a na Comic-Conie zaprezentowano zwiastun 2. sezonu.

6. Jordan Calloway z awansem w "Black Lightning". Jordan Calloway, czyli serialowy Painkiller, będzie w stałej obsadzie 2. sezonu serialu CW i DC.

7. Zwiastun "Deadly Class" od SyFy. Serial oparty na komiksie Ricka Remendera i Wesa Craiga został przedstawiony na Comic-Conie - zobaczcie zwiastun.

8. "Wynonna Earp" z zamówieniem na 4. sezon. Telewizja SyFy zamówiła 10-odcinkowy 4. sezon serialu "Wynonna Earp". Zobaczymy go w 2019 roku.

9. "Colony" skasowane po trzech sezonach. Telewizja USA Network skasowała "Colony". Finał 3. sezonu będzie zarazem finałem serialu.

10. Zwiastun 2. sezonu "The Gifted". Serial FOX-a wraca 25 września, a na Comic-Conie został pokazany zwiastun 2. sezonu.

11. Jeff Ward z awansem w "Agentach T.A.R.C.Z.Y.". Jeff Ward - serialowy Deke Shaw - będzie w stałej obsadzie 6. sezonu serialu Marvela i ABC.

12. Nowe twarze w obsadzie "Midnight, Texas". Do obsady "Midnight, Texas" dołączą w 2. sezonie Nestor Carbonell ("Bates Motel"), Jaime Ray Newman ("The Punisher") i Josh Kelly ("UnReal"). Carbonell i Newman będą właścicielami nowego hotelu w Midnight, z kolei Kelly zagra łowcę demonów.

13. Powrót "The Man in the High Castle" i zamówienie dla 4. sezonu. "The Man in the High Castle" wraca 5 października z 3. sezonem, pod linkiem możecie zobaczyć jeszcze jeden teaser. Poza tym serial już dostał zamówienie na 4. sezon.

maninthehighcastle0356

REKLAMA