Nadchodzi spin-off "The Originals". Zobaczcie zwiastun "Legacies" - serialu o córce Klausa w Mystic Falls

"Legacies" (Fot. CW)

0

Nadprzyrodzone zdolności, problemy wieku dojrzewania i klimatyczne Mystic Falls. CW po raz kolejny wchodzi do tej rzeki, prezentując nową generację bohaterów z córką Klausa na czele.

"Legacies" to spin-off "The Originals" i "Pamiętników wampirów", w którym zobaczymy kolejne pokolenie osób z nadprzyrodzonymi mocami. Akcja będzie się dziać w Mystic Falls, w założonej w "Pamiętnikach wampirów" The Salvatore School for the Young and Gifted. Do szkoły prowadzonej przez Alarica Saltzmana uczęszczać będzie córka Klausa Mikaelsona, 17-letnia Hope, a także bliźniaczki Alarica i Caroline, Lizzie i Josie oraz inne dzieciaki, jak tajemniczy Landon Kirby.

W serialu grają m.in. Danielle Rose Russell, Jenny Boyd, Kaylee Bryant, Quincy Fouse i Aria Shaghasemi, pojawiać się też będzie Matt Davis jako Alaric. Nie spodziewajcie się Eleny Gilbert ani Damona Salvatore, ale prawdopodobnie to i owo zostanie zaczerpnięte z wampirzego serialu-matki. Zwłaszcza że za sterami nowego serialu jest ekipa "Pamiętników wampirów" i "The Originals" - Julie Plec, Brett Matthews, Leslie Morgenstei oraz Gina Girolamo.

W "Legacies" na pewno pojawią się więc znajome elementy, ale pokolenie dzieciaków - które, tak jak rodzice, są wampirami, czarownicami czy też wilkołakami - będzie zupełnie nowe. Na Comic-Conie w San Diego zaprezentowano zwiastun, w którym sama Hope powiedziała, że to nowa historia, w której ważnym motywem będzie wewnętrzna walka dobra ze złem.

- To historia o magii, sekretach i zdradach, pierwszych miłościach i złamanych sercach. To historia o przyjaźni i rodzinie, o walce z własnymi demonami, tak byśmy mogli zmierzyć z potworami wokół nas. To historia, nasza historia, o próbie bycia normalnymi w świecie, który normalny nie jest. Jedyne pytanie brzmi: czy będziemy w niej bohaterami czy złoczyńcami? - pyta córka Klausa.

Pierwsze odpowiedzi poznamy już 25 października, kiedy to "Legacies" startuje w USA. A tymczasem zobaczcie zwiastun prosto z San Diego.