"Flash", "Arrow", "Supergirl", "Legends of Tomorrow" - zwiastuny nowych sezonów seriali z Arrowverse

"Arrow" (Fot. CW)

Na Comic-Con przyjechały wszystkie seriale superbohaterskie CW i DC. Zobaczcie, czego możemy się spodziewać po nowych sezonach "Legends of Tomorrow", "Flasha" i całej reszty.

Comic-Con w San Diego to wielkie święto dla fanów opowieści o superbohaterach. Oto wszystkie zwiastuny seriali CW i DC oraz streszczenie paneli w telegraficznym skrócie (więcej informacji znajdziecie pod linkami).

"DC's Legends of Tomorrow", sezon 4

Do obsady "Legends of Tomorrow" dołączą w tym sezonie dwie kolejne osoby: Ramona Young ("Santa Clarita Diet") jako Alaska Yu, dziewczyna, która ma obsesję na punkcie fantastyki i może pomóc serialowej drużynie, oraz Tom Wilson (Biff z "Powrotu do przyszłości) jako Hank Heywood, ojciec Nate'a.

Poza tym wiemy, że Maisie Richardson-Sellers będzie grać nową postać o imieniu Charlie w 4. sezonie - i wprowadzi trochę zamieszania na okręcie. Powróci Beebo (Adam Tsekhman pojawił się nawet na panelu w kostiumie), zajrzymy na Woodstock (i to już w premierze), będzie więcej romansu Avy i Sary. No i oczywiście spodziewajcie się więcej Constantine'a, bo Matt Ryan dołącza do stałej obsady. Więcej spoilerów tutaj.

"Arrow", sezon 7

Oliver za kratkami oznacza mroczny początek sezonu. Jak powiedział podczas panelu sam Stephen Amell, w jego bohaterze na początku nie będzie nic bohaterskiego. Będzie nawet scena, w której on zrobi coś naprawdę okropnego. Tymczasem jego żona Felicity jest sama i przerażona - i postanawia coś z tym zrobić. Cokolwiek się nie wydarzy, nie spodziewajcie się, że w tym sezonie para będzie mieć dziecko. Takich planów na razie nie ma. Ale bardzo interesujący wątek będzie mieć William, przynajmniej według Amella.

Co poza tym? Złoczyńcy będą dokazywać pod nieobecność Olivera - ekipa Longbow Hunters będzie pomagać Ricardo Diazowi w terroryzowaniu Star City, pojawi się też tajemniczy nowy antagonista, który będzie o tyle ważny, że postawi Olivera przed szansą odkupienia win. Wracając do Longbow Hunters, wszyscy zostali już obsadzeni: w Red Dart wcieli się Holly Elissa ("Supernatural"), w Silencer - Miranda Edwards ("The Magicians"), a w Kodiaka - Michael Jonsson ("Van Helsing").

"Flash", sezon 5

W 5. sezonie "Flasha" spodziewajcie się dużej liczby śmierci, a także przybycia nowego czarnego charakteru. Będzie nim David Hersch aka Cicada, nieśmiertelny metaczłowiek, który potrafi absorbować moce innych ludzi. W postać wcieli się Chris Klein, znany z serii "American Pie".

Poza tym Barry wreszcie będzie miał pierścień Flasha i z niego skorzysta, dostanie też nowy kostium. Roboty również mu nie zabraknie, bo w jednym z odcinków jego przeciwnikami będą jednocześnie King Shark i Goryl Grodd. Pojawi się nowa wersja Harrisona Wellsa, dowiemy się, jak Caitlin nabyła moce Killer Frost, zobaczymy, jak ze swoimi mocami zmaga się Cisco. I to wciąż nie wszystkie atrakcje - więcej poczytacie tutaj.

"Supergirl", sezon 4

Najważniejszy news z panelu "Supergirl" jest taki, że pojawią się nowe postacie, w tym Nia Nal aka Dreamer (Nicole Maines), pierwsza transgenderowa superbohaterka w historii telewizji. Oprócz Maines do obsady dołączyli April Parker Jones ("If Loving You Is Wrong") jako pułkownik Haley i David Ajala ("Falling Water") jako Manchester Black, który w komiksie dowodził ekipą złoczyńców zwaną The Elite.

Co oprócz tego? Kara Danvers aka Supergirl przywdzieje nowy kostium, ale będzie też miała więcej okazji, żeby wykazać się jako reporterka. Więcej dziennikarskiej roboty i więcej naszego świata, z wszystkimi podziałami, które faktycznie mają miejsce - taki jest plan na 4. sezon. A poza tym w świecie Arrowverse pojawi się Batwoman, która może spodobać się serialowej Alex.

"Black Lightning", sezon 2

Jordan Calloway, czyli serialowy Painkiller, będzie w stałej obsadzie 2. sezonu - taki jest główny news z panelu "Black Lightning". Pojawił się także zwiastun.

REKLAMA