Twórca "House of Cards" zabierze nas w kosmos. Zobaczcie zwiastun "The First" z Seanem Pennem

"The First" (Fot. Hulu)

Serial Hulu o pierwszej załogowej misji na Marsa to jedna z najlepiej zapowiadających się nowości tej jesieni. Zobaczcie trailer "The First" z Seanem Pennem i Nataschą McElhone.

"Zawsze kiedy ludzie zapuszczają się w nieznane, jest jakiś koszt". Platforma Hulu wypuściła pierwszą zapowiedź "The First", serialu Beau Willimona ("House of Cards"), którego akcja będzie się rozgrywać w niedalekiej przyszłości (2031 rok) i opowie o pierwszej próbie załogowego lotu na Marsa.

Sean Penn wcieli się w Toma Haggerty'ego, astronautę dowodzącego wyprawą, a Natascha McElhone ("Californication", "Designated Survivor") zagra Laz Ingram, wizjonerską szefową firmy Vista, która finansuje ekspedycję. Serial ma się skupiać nie tylko na astronautach, ale także na ich rodzinach i bliskich oraz ekipie naukowców na Ziemi.

W obsadzie oprócz wymienionej dwójki znajdują się także m.in. LisaGay Hamilton ("Chance"), Oded Fehr ("24: Dziedzictwo"), James Ransone ("Mozaika") i Hannah Ware ("Boss"). Premiera 8-odcinkowego 1. sezonu w USA zaplanowana została na 14 września.

REKLAMA