7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Daty jesiennych premier seriali ABC. "Yellowstone" z zamówieniem na 2. sezon. FX zamawia serial o Bobie Fosse z Michelle Williams i Samem Rockwellem. A oprócz tego "Homeland" i nie tylko.

1. Daty jesiennych premier seriali ABC. W tym roku w ABC aż 12 seriali będzie musiało poczekać na premierę do października. Sezon wystartuje 24 września, kiedy to wrócą "Dancing with the Stars" i "The Good Doctor". W środę 26 września premierę będą mieć komedie "The Goldbergs", "American Housewife" i "Modern Family", a także debiutujące "Single Parents". Do nich dołączy kolejna nowość - "A Million Little Things". W czwartek 27 września wracają seriale ShondaLandu - najpierw dwugodzinną premierę będzie mieć 15. sezon "Grey’s Anatomy", a razem z nim wróci "How to Get Away With Murder". W czwartek 4 października do tego duetu dołączy nowy sezon "Station 19", a w piątek 5 października spodziewajcie się powrotów komedii "Fresh Off the Boat" i "Speechless". Wtorkowa ramówka wróci do normy dopiero 16 października, kiedy to wystartują seriale "The Conners", "The Kids Are Alright" i "The Rookie", a powrócą "Black-ish" i "Splitting Up Together".

2. "Yellowstone" z zamówieniem na 2. sezon. Telewizja Paramount Network zamówiła składający się z 10 odcinków 2. sezon serialu "Yellowstone". Współczesny western z Kevinem Costnerem ma średnią oglądalność 2,4 mln/0,4 - to najchętniej oglądany debiutancki sezon serialu w kablówkach od czasu "The Walking Dead".

3. FX zamawia serial o Bobie Fosse z Michelle Williams i Samem Rockwellem. Telewizja FX zamówiła 8-odcinkowy serial limitowany, oparty na książce "Fosse" Sama Wassona. Serial opowie o współpracy i romansie reżysera Boba Fosse z broadwayowską gwiazdą Gwen Verdon. Główne role zagrają Sam Rockwell i Michelle Williams, a twórcami są Lin-Manuel Miranda, Thomas Kail i Steven Levenson.

4. Duet z "The Americans" tworzy zupełnie nowy serial. Telewizja Freeform zamówiła pilotowy odcinek serialu "Breckman Rodeo", który pisze Steve Lerner, a produkują Joe Weisberg i Joel Fields ("The Americans"). Bohaterami będą ludzie, którzy uczestniczą w rodeo w Cheyenne w stanie Wyoming.

5. "Wrecked" wraca w sierpniu. 3. sezon "Wrecked" będzie mieć premierę 7 sierpnia.

6. Powstaje serial oparty na życiu Michaela Ausiello. Szef serwisu TVLine Michael Ausiello tworzy razem z Bad Robot J.J. Abramsa komediodramat, który będzie opowiadać o jego dzieciństwie i dorastaniu. Ausiello wychowywał się w latach 80. w małym miasteczku w New Jersey, od zawsze miał obsesję na punkcie seriali, a do tego ukrywał wtedy swoją orientację seksualną. Założyciel TVLine sam pisze pilotowy odcinek. I nie jest to jedyny projekt o nim, jaki powstaje - drugi to adaptacja jego książki "Spoiler Alert: The Hero Dies", w której główną rolę zagra Jim Parsons.

7. "Homeland" wraca do polskiego FOX-a. Start 7. sezonu zaplanowany jest na niedzielę 29 lipca o godz. 20:10.

REKLAMA