Jak zakończy się "This Is Us"? Mandy Moore wszystko już wie i mówi, że będziemy zadowoleni

"This Is Us" (Fot. NBC)

Choć w tym momencie jeszcze nie wiadomo, ile będzie sezonów "This Is Us", część scen z finału już nakręcono. A oto, co mówi na jego temat Mandy Moore, serialowa Rebecca.

Mandy Moore pojawiła się na kanapie u Jimmy'ego Kimmela w związku z filmem "The Darkest Minds", który niedługo wchodzi na ekrany. Rozmowa dotyczyła jednak głównie serialu "This Is Us", a dokładniej jego zakończenia.

Kimmel zapytał, czy to prawda, że niektóre sceny z finału są już nakręcone, chociaż nie wiadomo jeszcze, kiedy zakończy się serial. Odtwórczyni roli Rebeki potwierdziła i powiedziała, że wszystko jest częścią wielkiego plany twórcy serialu, Dana Fogelmana.

- Nie ma ustalonej daty zakończenia, ale Dan, nasz szef, ma w głowie plan, jak widzi zakończenie tej historii. On wie, jak to się kończy, co sprawia, że czuję się dobrze jako aktorka i jako widz. (...) Ludzie są teraz w pewnym wieku, a potem będą starsi, dlatego trzeba ich uchwycić teraz - wyjaśniła aktorka.

Innymi słowy, Fogelman dba o to, aby dzieciaki na ekranie nie wyglądały na starsze, niż powinny, dlatego pewne sceny z finału nakręcono z dużym wyprzedzeniem. Mandy Moore nie chciała powiedzieć, czy były wśród nich sceny z jej udziałem, ale zdradziła, że zna zakończenie serialu. Dodała także, że część aktorów prawdopodobnie mogła w ogóle nie być świadoma faktu, iż kręcono sceny z finału, w momencie kiedy je kręcono.

A co do samego zakończenia, z pewnością nie będzie ono w stylu "Rodziny Soprano". Moore zapewniła, że nikt nie będzie niezadowolony.

- Myślę, że zakończenie będzie bardzo satysfakcjonujące dla ludzi. Myślę, że będzie mocno odzwierciedlać to, co ten serial w nas wywołuje. Dan jest mistrzem. Ludzie coś poczują - powiedziała aktorka.

Tymczasem przed nami 3. sezon "This Is Us", który startuje 25 września w USA. Zdjęcia rozpoczęły się już dwa tygodnie - Moore przyszła do programu Kimmela prosto z planu serialu.

REKLAMA