10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"You" (Fot. Lifetime)

"You" z zamówieniem na 2. sezon. Reboot "Buffy" bez Buffy. "The Crown" znalazło nowe wersje księcia Karola i królowej matki. A oprócz tego "American Horror Story", "Syrena" i nie tylko.

1. "You" z zamówieniem na 2. sezon. Wciąż czekamy na premierę serialu "You", w którym Penn Badgley z "Plotkary" zagra zakochanego stalkera, a tymczasem telewizja Lifetime zamówiła już 2. sezon, oparty na książce "Hidden Bodies" Caroline Kepnes. Produkcja przeniesie się z Nowego Jorku do Los Angeles.

2. "The Crown" znalazło nowe wersje księcia Karola i królowej matki. W 3. sezonie "The Crown" pojawią się Josh O'Connor ("God's Own Country") i Marion Bailey ("Allied") w roli nastoletniego Karola i starszej królowej matki.

3. Reboot "Buffy" bez Buffy. Showrunnerka nowego serialu wyjaśniła na Twitterze, że powrót serialu "Buffy: Postrach wampirów" nie oznacza, że zobaczymy te same postacie w nowej wersji. Buffy jest tylko jedna, czas na jej następczynię - a także na następców innych bohaterów, których znaliśmy i lubiliśmy 20 lat temu. Wspólna z oryginałem ma być tylko mitologia serialu.

4. Cody Fern w "American Horror Story". Aktor znany z "Zabójstwa Versace" zagra dorosłą wersję Michaela Langdona w "American Horror Story: Apocalypse". Michael pojawił się w 1. sezonie jako "mordercze dziecko", które narodziło się z gwałtu Tate'a Langdona (Evan Peters) na Vivien Harmon (Connie Britton).

5. "Confederate" wciąż ma szansę pojawić się w HBO. Dyrektor programowy HBO Casey Bloys powiedział serwisowi TVLine, że "Confederate" - kontrowersyjny projekt twórców "Gry o tron" o wojnie secesyjnej - wciąż ma szansę powstać. Panowie są teraz zajęci finałowym sezonem "Gry o tron" i "Gwiezdnymi wojnami", ale jeśli napiszą pilota, HBO może jeszcze dać serialowi zielone światło.

6. Nowe ikony profili na Netfliksie. Teraz możecie wybrać swoją ulubioną postać z netfliksowego serialu i ustawić jako avatar.

7. Garcelle Beauvais w 2. sezonie "Syreny". Aktorka znana z "The Arrangement" dostała rolę powracającą w "Syrenie". Zagra Susan Bishop, mamę Maddie i żonę Dale'a, która wraca do Bristol Cove po 10 miesiącach.

8. "Flight of the Conchords" powraca. Powraca, ale niestety tylko z odcinkiem specjalnym "Flight of the Conchords: Live at the London Apollo", który HBO pokaże 6 października.

9. Matthew Morrison i Ally Sheedy w 2. sezonie "SMILF". Matthew Morrison ("Glee") i Ally Sheedy ("Psych") pojawią się w 2. sezonie "SMILF". On zagra byłego chłopaka Bridgette (Frankie Shaw) ze szkoły, a ona przyjaciółkę Bridge i Rafiego (Miguel Gomez).

10. Chloe Dykstra wyjaśnia, czemu nie brała udziału w śledztwie AMC ws. Chrisa Hardwicka. Prowadzący "Talking Dead" odzyskał wczoraj pracę w AMC. Jego była dziewczyna Chloe Dykstra, która oskarżyła go o molestowanie, nie wzięła udziału w śledztwie, które stacja przeprowadziła. Jak wyjaśniła na Twitterze, jej celem nie była zemsta - wszystko, co miała do powiedzenia, już powiedziała i teraz chciałaby zamknąć ten rozdział.

REKLAMA