"Shameless" po raz dziewiąty - Gallagherowie szaleją i walczą o swoje w zwiastunie 9. sezonu

"Shameless" (Fot. Showtime)

0

Polityka, choroby przenoszone drogą płciową, gejowski Che, walka o równość i szybka jazda na motorze. To wszystko i jeszcze więcej zobaczycie w zwiastunie 9. sezonu "Shameless".

"Nic nie jest ważniejsze od rodziny" - mówi Fiona w pełnym zwiastunie 9. sezonu "Shameless", a wokół niej rozpętuje się typowe dla Gallagherów piekło, w którym poważne sprawy mieszają się z absurdami życia codziennego.

Mamy więc Franka leczącego wszystkie kobiety dookoła swoim penisem, Lipa bawiącego się w tatę i jeżdżącego na motorze, "gejowskiego Che" za kratkami, Debbie walczącą o równość płac, Carla uciekającego przed Kassidi, a także Keva i V wprowadzających nowe zasady w swoim barze. W czasach #MeToo "mniej gwałcicielska" knajpa brzmi jak dobry pomysł.

Zgodnie z oficjalnym opisem tego sezonu, w serialu będzie tym razem trochę polityki, a Gallagherowie zaczną brać sprawiedliwość w swoje ręce. Frank dostrzega możliwość zarobku podczas kampanii wyborczej i zostaje przedstawicielem klasy robotniczej z South Side. Fiona próbuje iść za ciosem po sukcesie z kamienicą i podejmuje kosztowne ryzyko, by przebić się do wyższej warstwy społecznej. Lip zmaga się z wyzwaniami życia w trzeźwości, opiekując się jednocześnie siostrzenicą Eddie'ego - Xan.

Ian odpowiada za konsekwencje swoich czynów, podczas gdy kościół gejowskiego Jezusa obiera destrukcyjny kierunek. Debbie walczy o równą płacę i zmaga się z nękaniem, a wysiłki uświadamiają jej coś nieoczekiwanego. Carl pragnie dostać się do West Point i szykuje się do życia kadeta. Liam musi przystosować się do przetrwania poza murami prywatnej szkoły. Kevin i V łączą wychowywanie dzieci z prowadzeniem Alibi, próbując przekształcić bar w świadomy społecznie biznes.

9. sezon "Shameless" startuje w USA 9 września. Spoiler TV podał, że zobaczymy tym razem 14 odcinków zamiast 12, ale telewizja Showtime na razie tego nie potwierdziła.

Shameless-00355