Jennifer Garner i David Tennant jadą na "Camping" – zobaczcie zwiastun nowego komediodramatu HBO

"Camping" (Fot. HBO)

0

Tej jesieni na mały ekran ponownie zawita Jennifer Garner. HBO wypuściło zwiastun serialu "Camping", który napisały twórczynie "Dziewczyn".

"To może nie być dobra zabawa. To może w ogóle nie być dobra zabawa" - ostrzega Jennifer Garner w teaserze "Camping", komediodramatu HBO, którego twórczyniami są Lena Dunham i Jenni Konner ("Dziewczyny"). I rzeczywiście, zapowiadają się cztery dni pełne osobistych wojenek, a nie relaksu na łonie natury.

Garner wciela się w Kathryn Siddell-Bauers, żonę i matkę z Los Angeles, która ma obsesję na punkcie dobrej organizacji i lubi wszystko kontrolować. Podczas wyprawy ze znajomymi na camping z okazji 45. urodzin jej męża Walta (David Tennant) wiele rzeczy w jej życiu się zmieni. Małżeństwa będą testowane, ktoś popełni przestępstwo, nie zabraknie też niedźwiedzi.

Oprócz byłej Agentki o stu twarzach i Dziesiątego Doktora w serialu grają także Janicza Bravo, Arturo Del Puerto, Brett Gelman, Juliette Lewis i Bridget Everett.

"Camping" to serial limitowany, będący adaptacją produkcji Sky Atlantic pod tym samym tytułem. Całość ma liczyć 8 odcinków. Premiera 14 października w USA i dzień później w Polsce.