10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Altered Carbon" (Fot. Netflix)

Anthony Mackie zastąpi Joela Kinnamana w 2. sezonie "Altered Carbon". "You Me Her" i "Trzy dni Kondora" z kolejnymi sezonami. "Loudermilk" wraca z 2. sezonem. A oprócz tego "Chicago Fire", "Cuckoo" i inne seriale.

1. Anthony Mackie zastąpi Joela Kinnamana w 2. sezonie "Altered Carbon". Aktor znany z "Avengers" będzie grać Takeshiego Kovacsa w 2. sezonie "Altered Carbon". Zmiana nie jest niespodzianką - mówił o niej sam Kinnaman, a poza tym w książkach ten bohater też ma różne ciała. Poza tym do ekipy dołączyła druga showrunnerka - Alison Schapker ("The Flash", "Fringe").

2. Twórca "Black-ish" opuszcza ABC Studios i idzie do Netfliksa. Kenya Barris zerwał kontrakt z ABC Studios i prawdopodobnie przejdzie do Netfliksa. To oznacza, że nie będzie już prowadzić produkcji "Black-ish" - tę funkcję w 5. sezonie przejmą Jonathan Groff i Kenny Smith. Oprócz tego Barris ma jeszcze spin-off "Black-ish", "Grown-ish", i zamówienie na "Besties", nową komedię stacji Freeform. Mimo przejścia do Netfliksa, pozostanie w gronie producentów tych seriali. Plotki, że Barris odejdzie z ABC, krążyły od miesięcy, zwłaszcza po tym, jak stacja nie wyemitowała odcinka "Black-ish", w którym pojawiał się temat klękania sportowców podczas hymnu.

3. "You Me Her" i "Trzy dni Kondora" z kolejnymi sezonami. Telewizja Audience Network zamówiła 4. i 5. sezon komedii "You Me Her" i 2. sezon thrillera "Trzy dni Kondora".

4. "Loudermilk" wraca z 2. sezonem. 2. sezon serialu "Loudermilk" będzie mieć premierę 16 października. Zobaczymy w nim Bena (Will Sasso) i Loudermilka (Ron Livingston), jak próbują poukładać swoje życie w Seattle, po tym, co się wydarzyło w Nowym Orleanie.

5. Zapowiedź finału "The Originals". Ostatni odcinek nosi tytuł "When the Saints Go Marching In" i zostanie pokazany w najbliższą środę.

6. "Cuckoo" wraca z 4. sezonem. Premiera w Wielkiej Brytanii w BBC Three zaplanowana jest na 2 sierpnia. Od razu zostanie pokazany cały 6-odcinkowy sezon.

7. Szef CBS oskarżony o molestowanie seksualne. Les Moonves został oskarżony o to, że dotykał i całował kobiety, choć te nie dawały mu na to zgody. Incydenty miały miejsce 20 lat temu.

8. Ed Westwick oczyszczony z zarzutów o gwałty. Po czterech miesiącach śledztwa okazało się, że Ed Westwick nie stanie przed sądem. Mimo że aktora oskarżały o gwałt aż trzy kobiety, nie znaleziono dowodów, na których można by zbudować sprawę przeciwko niemu.

9. Annie Ilonzeh dołącza do obsady "Chicago Fire". Aktorka znana z "Arrow" zagra nową partnerkę Bretta w 7. sezonie.

10. Toby Onwumere w 5. sezonie "Imperium". Aktor znany z "Sense8" dostał powracającą rolę w "Imperium". Zagra nowego chłopaka Jamala.

REKLAMA