Jim z "The Office" został superszpiegiem – "Jack Ryan" Amazona na nowych zdjęciach

"Jack Ryan" (Fot. Amazon)

Już za miesiąc poznamy nowe oblicze Johna Krasinskiego - agenta CIA, który każdego dnia ratuje świat. Zobaczcie foty z serialu Amazona "Jack Ryan".

"Powiedzmy sobie szczerze, wiem, że nie będę nigdy Supermanem ani Iron Manem. Ale Jack Ryan to facet, którym możesz być, jeśli naprawdę się postarasz i poświęcisz" - mówi John Krasinski w rozmowie z "Entertainment Weekly". Okładkę najnowszego numeru zdobi jego zdjęcie w roli Jacka Ryana, bohatera serii powieści Toma Clancy'ego i nowego serialu Amazona.

Skromny analityk z CIA, który robi niesamowitą karierę, to bohater, którego w jakimś stopniu znamy wszyscy. W końcu to nie tylko postać z książek, ale także z filmów, gdzie wcielali się w niego Alec Baldwin, Harrison Ford, Ben Affleck i Chris Pine. John Krasinski dołączy do tego znakomitego grona i zagra zupełnie nową wersją kultowego bohatera.

W serialu "Tom Clancy's Jack Ryan", którego twórcami są Carlton Cuse ("Lost") i Graham Roland ("Fringe"), zobaczymy wydarzenia trochę inne niż te z książek. Głównego bohatera poznamy jako analityka CIA, który właśnie po raz pierwszy zostaje wrzucony w wir niebezpiecznych zadań. Jack Ryan odkrywa, jak komunikują się ze sobą terroryści, przez co znajduje się w samym środku akcji. I tak zaczyna się dla niego nowy rozdział w życiu. Twórcy podkreślają, że nie przepisują książek ani filmów. Historia, którą opowiedzą, będzie inna, nowa, uwspółcześniona - i taki też będzie Jack Ryan.

Oprócz Krasinskiego w "Jacku Ryanie" wystąpią Abbie Cornish ("Klondike"), Wendell Pierce ("The Wire"), Ali Suliman ("The State"), Dina Shihabi ("Madam Secretary") i Emmanuelle Lussier Martinez ("19-2"). W gronie producentów wykonawczych jest m.in. Michael Bay, a za muzykę odpowiedzialny jest Ramin Djawadi ("Gra o tron"). Reżyseruje z kolei Morten Tyldum ("Gra tajemnic"). Serial pojawi się na Amazonie 31 sierpnia.

jack-ryan04

Jack Ryan (2018)John Krasinski

Jack RyanCredit: Jon Cournoyer

"""Jack Ryan"" Day 79 Photo: Jan Thijs 2017"

Jack Ryan (2018)TK and TK

Jack Ryan (2018)Wendell Berry and John Krasinksi

jack-ryan01

jack-ryan08

REKLAMA