"Ozark" jeszcze mroczniejszy w 2. sezonie? Pełny zwiastun zapowiada przekraczanie kolejnych granic

"Ozark" (Fot. Netflix)

0

Już za miesiąc Netflix zabierze nas z powrotem do Missouri. Zobaczcie zwiastun 2. sezonu "Ozark", w którym Marty jeszcze bardziej zbliży się do Waltera White'a z "Breaking Bad".

"Ozark" powróci pod koniec wakacji z 2. sezonem, w którym zobaczymy kontynuację losów Marty'ego Byrde'a (Jason Bateman) i członków jego rodziny, wmieszanych w sprawy narkotykowego kartelu.

W momencie kiedy już wydawało się, że po śmierci Dela wszystko zacznie się układać, kartel wysyła swoją bezwzględną prawniczkę Helen Pierce (Janet McTeer, "Jessica Jones"), która sporo w tym sezonie namiesza. Stawki w śmiertelnej grze rosną, a Byrde'owie zaczynają rozumieć, że aby wydostać się z tej sytuacji, muszą najpierw iść na całość.

Jak wygląda przechodzenie na stronę zła w wykonaniu Marty'ego i jego rodziny, pokazuje pełny zwiastun 2. sezonu "Ozark", wypuszczony podczas TCA Press Tour. Zagrożenie rośnie, a tymczasem dzieci pytają, co się dzieje i co złego zrobili rodzice. Pojawia się także postać McTeer, która ma w tym sezonie stałą rolę.

"Ozark" powróci 31 sierpnia. 2. sezon będzie składać się z 10 odcinków.