"Wariat" to kolejny serial w oscarowej obsadzie. Jest data premiery i teaser czarnej komedii z Emmą Stone

"Wariat" (Fot. Netflix)

0

Emma Stone, Jonah Hill i totalnie pokręcony pomysł. Tej jesieni będziemy oglądać serial "Wariat" (w oryginale "Maniac"), którego pierwsza zapowiedź już się pojawiła, razem z datą premiery.

Po dwóch latach od zamówienia Netflix wreszcie wypuścił pierwszy zwiastun serialu "Wariat". Jedna z najbardziej oczekiwanych tegorocznych nowości streamingowego giganta to oparta na norweskim formacie z 2014 roku historia dwojga nieznajomych, których połączył nie do końca udany test leków. Netflix obiecuje psychodeliczną czarną komedię, która nieraz nas zaskoczy.

Obsada jest niesamowita, bo w głównych rolach zobaczymy Emmę Stone i Jonah Hilla, a u ich boku zagrają m.in. Sally Field ("Brothers and Sisters"), Justin Theroux ("The Leftovers"), Jemima Kirke ("Girls"), Julia Garner ("Ozark") i Sonoya Mizuno ("Ex Machina"). Reżyserem jest Cary Fukunaga ("Detektyw"), a scenariusz napisał Patrick Somervile ("Pozostawieni").

Premiera 10-odcinkowego sezonu zaplanowana jest na 21 września.

 • Hazel

  Hm. Ciekawe. Czyli to oparte na norweskim serialu? Bardzo kojarzy mi się to z brytyjską sztuką teatralną, w której grała Billie Piper (w każdym razie pomysł jest podobny tyle że tam to był (melo?)dramat a tutaj czarna komedia).

 • LuKe

  Tak naprawdę dla mnie wabikiem jest tu wyłącznie Justin Theroux i scenarzysta od "Pozostawionych". Teaser nie spełnił swojej funkcji, to znaczy nie zachęcił mnie do oczekiwania na choćby pełny zwiastun. Szastanie nazwiskami i pokazywanie branżowych dokonań aktorów nie robi na mnie wrażenia. Psychodeliczna czarna komedia brzmi dla mnie strasznie, no ale zobaczymy.

 • Artur Kruk

  Jonah niknie w oczach ;)

  Zapowiada się na smakowity kąsek. No i Emma!