8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Timeless" (Fot. NBC)

0

"Timeless" powróci jeszcze raz z pożegnalnym filmem. Chris Carmack pojawi się w "Chirurgach". Współtwórczyni "One Day at a Time" wystąpi przed kamerą. A oprócz tego "Midnight, Texas" i nie tylko.

1. "Timeless" powróci jeszcze raz z pożegnalnym filmem. Telewizja NBC zamówiła składający się z dwóch części finał, zamykający losy bohaterów "Timeless". Reakcje obsady tutaj.

2. Chris Carmack pojawi się w "Chirurgach". Aktor znany z "Nashville" dostał rolę powracającą w tasiemcu Shondy Rhimes. Zagra nowego chirurga, specjalizującego się w ortopedii.

3. Trace Lysette w "Midnight, Texas". Aktorka znana z "Transparent" pojawi się gościnnie w serialu NBC w roli czarownicy, specjalizującej się w czarnej magii.

4. Timothy Hutton w pilocie serialu FX. Timothy Hutton zagra prezydenta USA w pilocie komiksowego serialu "Y".

5. Współtwórczyni "One Day at a Time" pojawi się przed kamerą. Gloria Calderon Kellett zagra nową dziewczynę Victora w dwóch odcinkach netfliksowego sitcomu.

6. "Love Is ___" z zamówieniem na 2. sezon. Serial telewizji OWN powróci z 2. sezonem.

7. Chris Hardwick powróci także do NBC. Chris Hardwick, który został oskarżony o molestowanie przez byłą dziewczynę, wciąż będzie gospodarzem programu "The Wall".

8. Plakat zapowiadający powrót "Last Man Standing". Serial wraca 28 września w nowej stacji, FOX-ie.

last-man-standing-fox-poster