Seriale, które pojawią się w serwisie ShowMax w sierpniu. Wiemy, ile odcinków będzie mieć polski "Rojst"

"Rojst" (Fot. ShowMax)

W sierpniu w serwisie ShowMax spodziewajcie się głośnej polskiej premiery - czyli serialu "Rojst". Oprócz tego będzie 2. sezon "Dorwać małego", "Sprawa idealna" i kilka finałów.

W sierpniu w serwisie ShowMax więcej seriali kończy się niż zaczyna. Finały będą mieć najnowsze sezony takich produkcji, jak: "Cloak & Dagger" (3 sierpnia), "Egzorcysta" (9 sierpnia), "Dziewczyny nad wyraz" (9 sierpnia), "Trzy dni Kondora" (16 sierpnia) i "The Affair" (20 sierpnia).

Co poza tym? Przede wszystkim polski "Rojst", czyli osadzony w PRL-owskiej rzeczywistości serial kryminalny z Dawidem Ogrodnikiem i Andrzejem Sewerynem w rolach głównych. 1. sezon będzie liczyć 5 odcinków. Premiera zaplanowana jest 19 sierpnia, kolejne odcinki co tydzień.

2 sierpnia na ShowMax trafi 1. sezon "Sprawy idealnej", spin-offu "Żony idealnej", w którym pierwsze skrzypce grają Diane Lockhart (Christine Baranski), jej siostrzenica Maia Rindell (Rose Leslie) oraz dawna wspólniczka Alicii Florrick, Lucca Quinn (Cush Jumbo). Panie pracują w nowej kancelarii, prowadzonej przez Afroamerykanów.

13 sierpnia, czyli zaraz po amerykańskiej premierze na ShowMaksie zadebiutuje 2. sezon serialu "Dorwać małego" - telewizyjnej wersji filmu z Johnem Travoltą i Gene'em Hackmanem. Głównym bohaterem jest Miles (Chris O'Dowd), przestępca na usługach kartelu. Jego życie się zmienia, kiedy pojawia się możliwość zaangażowania w produkcję filmową. W 2. sezonie w serialu pojawi się kilka nowych twarzy, m.in. Alex Lawther ("The End of the F***ing World"), Sonya Walger ("Lost"), Steven Weber ("Skrzydła"), Andrew Leeds ("Kości") i Felicity Huffman ("Gotowe na wszystko").

Poza tym spodziewajcie się dostawy filmów - na ShowMaksie pojawi się m.in. trylogia "Powrót do przyszłości", "Super 8", "Ludzkie dzieci", "Sztuka zrywania", "Zakochany Szekspir", a także "Manhattan" i inne filmy Woody'ego Allena.

REKLAMA