10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"ALF" (Fot. NBC)

Powstaje reboot serialu "ALF". Steven R. McQueen pojawi się w "Legacies". "Anthony Bourdain: Parts Unknown" jeszcze wróci do CNN. A oprócz tego "Supergirl", "Roswell" i nie tylko.

1. Powstaje reboot serialu "ALF". Warner Bros. tworzy nową wersję sitcomu o sarkastycznym kosmicie, który emitowano w latach 80. Projekt jest na razie w bardzo wczesnej fazie rozwoju - trwają poszukiwania głównego scenarzysty. Nie wiadomo, czy cokolwiek wspólnego z nową wersją będzie miał Paul Fusco, twórca oryginału.

2. Steven R. McQueen pojawi się w "Legacies". Jeremy z "Pamiętników wampirów" pojawi się w 3. odcinku "Legacies", czyli nowego wampirzego spin-offu, osadzonego w Mystic Falls.

3. Amazon kasuje "The Dangerous Book for Boys". Serial zniknie po jednym sezonie.

4. Brent Spiner pojawi się w "Supergirl". Dawny Data z serialu "Star Trek: Następne pokolenie" dostał rolę powracającą w 4. sezonie "Supergirl". Zagra wiceprezydenta Bakera.

5. Riley Voelkel w nowym "Roswell". Aktorka znana z "The Originals" dostała rolę powracającą w "Roswell, New Mexico". Zagra partnerkę Maksa - kowboja z biura szeryfa, który tak naprawdę jest kosmitą.

6. Stephen Moffat tworzy serial "The Time Traveler's Wife". Były showrunner "Doktora Who" tworzy dla HBO adaptację powieści "The Time Traveler's Wife" ("Zaklęci w czasie") Audrey Niffenegger. Bohaterzy tej opowieści to małżeństwo - mąż często opuszcza żonę, bo podróżuje w czasie. HBO zamówiło od razu cały sezon.

7. "Anthony Bourdain: Parts Unknown" jeszcze wróci do CNN. Ostatnie odcinki - włącznie z tymi, których Anthony Bourdain nie zdążył dokończyć - zostaną pokazane jesienią.

8. Aidy Bryant w nowej komedii Hulu. Aidy Bryant dostała główną rolę w "Shrill", 6-odcinkowej komedii platformy Hulu. Zagra dziewczynę z nadwagą, która chce odmienić swoje życie - ale nie swój wygląd. Serial oparty jest na książce "Shrill: Notes from a Loud Woman" Lindy West. Producentami są Lorne Michaels i Elizabeth Banks, a showrunnerką Alexandra Rushfield ("Parks and Recreation"). Oprócz Bryant - która dla nowego serialu nie zrezygnuje z występów w "Saturday Night Live" - w "Shrill" pojawią się John Cameron Mitchell ("Hedwig"), Lolly Adefope, Luka Jones (" People of Earth") i Ian Owens.

9. Ryan Hurst w obsadzie "Boscha". Aktor znany z "Synów Anarchii" pojawi się w 5. sezonie serialu "Bosch" w roli byłego klienta Honey Chandler (Mimi Rogers), który obecnie pracuje dla niej jako śledczy.

10. Powiększa się obsada "See". Do stałej obsady nowego serialu platformy Apple dołączyły Yadira Guevara-Prip ("Supernatural") i Nesta Cooper ("Travelers"). Serial tworzy Steven Knight ("Peaky Blinders").

REKLAMA