Reese Witherspoon rzuca lodami w Meryl Streep! Zdjęcie z planu "Wielkich kłamstewek" podbija internet

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

Internet zwariował na punkcie zdjęcia z planu 2. sezonu "Wielkich kłamstewek". Reese Witherspoon rzuciła rożkiem z lodami w Meryl Streep, która dołączyła do obsady serialu.

Niewielu śmiałków odważyłoby się na rzucenie rożkiem z lodami w plecy Meryl Streep. To zadanie z pewną dozą śmiałości i zaciętą miną wykonała Reese Witherspoon, a wszystko wydarzyło się w kontrolowanych warunkach podczas zdjęć do 2. sezonu "Wielkich kłamstewek", który premierę będzie mieć w przyszłym roku.

Zobaczymy w nim, jak bohaterki stają przed nowymi wyzwaniami. Madeline musi pogodzić się z rzeczywistością, w której jej małżeństwo jest dalekie od wyobrażeń. Celeste stawia czoła codzienności bez ojca swoich dzieci i próbuje odnaleźć w sobie kobietę, którą była kiedyś. Jane Chapman (Shailene Woodley) czeka przetrawienie sprawy śmierci swojego oprawcy i skupienie się na swoim synku Ziggym, a Bonnie Carlson (Zoë Kravitz), która pchnęła Perry'ego w objęcia śmierci, musi uporać się z demonami przeszłości.

Meryl Streep dołączyła do obsady 2. sezonu "Wielkich kłamstewek" w roli Mary Louise Wright, matki Perry'ego (Alexander Skarsgård) i teściowej Celeste (Nicole Kidman). Do Monterey sprowadza ją troska o samopoczucie wnuków.

- Mary Louise bardzo kochała swojego syna. Tak mocno, jak tylko matka może kochać syna. Miała jednak napięte relacje ze swoją synową - powiedziała Liane Moriarty w rozmowie z "The Daily Telegraph".

Liane Moriarty jest nie tylko autorką powieści na podstawie, której powstał serial - współpracuje także z Davidem E. Kelleyem przy tworzeniu scenariusza do produkcji. Pisząc rolę matki Perry'ego, cały czas wyobrażała sobie Meryl. A dzięki Nicole Kidman obsypana Oscarami aktorka dołączyła do obsady "Wielkich kłamstewek". Dodajmy jeszcze, że reżyserką 2. sezonu serialu jest Andrea Arnold, która na tym stanowisku zastąpiła Jeana-Marca Vallée.

Jak widać na załączonym obrazku, Madeline Martha Mackenzie w pełni podziela niechęć swojej przyjaciółki Celeste do jej teściowej. Dwie sławne aktorki, gorący tytuł serialu i boska mina Reese - ta historia musiała zakończyć się memami i komentarzami internautów.

 

"Modlę się, by Reese zbombardowała Meryl tymi lodami" - napisał jeden z internautów. "Modlitwa nie była potrzebna. Dopadłam ją!" - odpisała aktorka. W twitterową rozmowę włączyła się także telewizja HBO, pisząc, że talent Reese "nie zna granic".

Deserem w tej historii były lody lecące w stronę pleców Meryl, wisienką są natomiast memy - a także świetna reakcja osób odpowiedzialnych za prowadzenie twitterowego profilu "Obsesji Eve". Kto jak kto, ale oni na ataku lodami się znają!

REKLAMA