Fred Armisen i Maya Rudolph jako para w "Forever". Zwiastun i data premiery nowej komedii Amazona

"Forever" (Fot. Amazon)

0

Duet znany z "Saturday Night Live" gra małżeństwo z przedmieścia w nowym serialu Amazona. Zobaczcie zwiastun komedii "Forever" od twórców "Master of None" i "Parks and Recreation".

Amazon wypuścił pierwszy zwiastun serialu "Forever" z Fredem Armisenem i Mayą Rudolph. I trzeba przyznać, że wygląda on całkiem interesująco, bo wszystko zaczyna się jak w komedii romantycznej, a kończy się w domku na przedmieściu, który zdaje się wysysać z tej dwójki życie. Jest też nóż, płomienie ognia i rozmowy o tym, gdzie byśmy uciekli, gdybyśmy mogli latać.

Serial, który już wcześniej zapowiadano, ale bez tytułu, skupia się na życiu małżeńskim June (Rudolph) i Oscara (Armisen). Mieszkają oni na przedmieściu w Kalifornii i od 12 lat "prowadzą te same rozmowy, jedzą te same posiłki i jeżdżą na te same miłe wakacje do tego samego domku nad jeziorem". Wszystko się zmienia, kiedy June proponuje Oscarowi wyjazd na narty. Para wkracza na nieznane terytorium i coś się zaczyna zmieniać.

"Forever" to komediowa opowieść o miłości, małżeństwie i zobowiązaniach, której twórcami są Alan Yang ("Master of None", "Parks and Recreation") i Matt Hubbard ("30 Rock", "Parks and Recreation"). W obsadzie oprócz grającego główne role duetu znajdują się jeszcze Catherine Keener ("The 40-Year-Old Virgin"), Kym Whitley ("Young & Hungry") i Noah Robbins ("Unbreakable Kimmy Schmidt").

Premiera na Amazonie przewidziana jest na piątek 14 września.

forever-season-1-frvr_27x40_rgb