8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Parks and Recreation"

"Parks and Recreation"

Na Serialowej zaczynamy nowy cykl, a w nim newsy o takich serialach, jak "Plotkara", "The Good Wife", "Parks and Recreation", "Community", "Fringe"... Zapraszamy! I oczywiście - uwaga, pełno spoilerów.

Pewnie zauważyliście, że nie zawsze wyrabiamy się na czas z newsami. Chcielibyśmy jednak, żebyście mogli z Serialowej dowiedzieć się wszystkiego i to w miarę szybko - dlatego postanowiliśmy zmienić nieco formę prezentowania wiadomości. Od poniedziałku do piątku codziennie rano będziemy w cyklu "Ileś rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano", prezentować kilka krótkich newsów, które nie zawierają zdjęć ani materiałów wideo.

Postaramy się wrzucać do tego cyklu również newsy o mniej popularnych w Polsce serialach, które inaczej na Serialowej zapewne by się nie znalazły. Mamy nadzieję, że ta forma przypadnie Wam do gustu.

1. "Parks and Recreation" - do Ratusza miasteczka Pawnee zawita kolejna gwiazda "West Wing". Bradley Whitford zagra w jednym z odcinków emerytowanego radnego, o którego miejsce ma walczyć Leslie. Niestety Whitford nie zagra żadnych scen z Robem Lowe'em. W odcinku ma się jednak znaleźć kilka odniesień do "West Wing".

2. "Fringe" - w 19. odcinku 4. sezonu zobaczymy znanego z "Lost" Iana Cusicka, który zagra agenta FBI. Gdzie jeszcze pojawi się w najbliższym czasie Cusick? W nowym serialu Shondy Rhimes, zatytułowanym "Scandal", którego premiera zaplanowana jest na kwiecień.

3. Pilot serialu Roseanne Barr - Roseanne i Dan znów razem, donosi EW. Tak, tak, w pilocie "Downwardly Mobile", współtworzonego przez Barr, zagra John Goodman.

4. Pilot "Ray Donovan" - w pilocie zamówionym przez Showtime zagrają prawdziwe gwiazdy: Jon Voight i znany m.in. z M.A.S.H. Elliott Gould. Serial ma być czarną komedią, której główny bohater zawodowo zajmuje się rozwiązywaniem problemów bogaczy z Los Angeles.

5. "The Good Wife" - powrót zaplanowany jest dopiero na 19 lutego, ale za to jest kilka spoilerów. TV Guide donosi, że w pierwszym marcowym odcinku serialu, "After the Fall", zobaczymy siostry Willa. W serwisie można już obejrzeć ich zdjęcia. Michael Ausiello z kolei informuje, kto jeszcze pojawi się w 3. sezonie "The Good Wife": Michael J. Fox jako Louis Canning, Jill Flint jako agentka FBI Lana Delaney oraz Elizabeth Reaser jako była dziewczyna Willa, Tammy.

6. Becki Newton będzie miała własny serial - no, na razie nie serial, tylko kolejnego pilota, zamówionego przez FOX. Ma on nosić tytuł "The Goodwin Games", a zrobią go Carter Bays i Craig Thomas, twórcy "How I Met Your Mother". Serial ma być komedią, opowiadającą o trójce rodzeństwa, która musi zacząć ze sobą rozmawiać, po tym jak ich ojciec zmarł, pozostawiając im fortunę.

7. "Plotkara" - gdzie jest obrączka Blair?, pyta Zap2It, prezentując zdjęcia z planu, na których nowa księżniczka Monaco całuje Dana prosto w usta. Obrączki faktycznie chyba nie ma.

8. "Community" - ktoś w serialu umrze, powiedział w TV Guide Joel McHale. Nie będzie to nikt z największych gwiazd "Community", ale ktoś, kogo często widywaliście. Jakieś pomysły?

REKLAMA