7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Teoria wielkiego podrywu" (Fot. CBS)

CBS ma w planach 13. sezon "The Big Bang Theory". "Code Black" ma szansę powrócić. Showtime rezygnuje z serialu "Guantanamo". A oprócz tego "Murphy Brown", "Criminal Minds" i nie tylko.

1. CBS ma w planach 13. sezon "The Big Bang Theory". 12. sezon "The Big Bang Theory" raczej nie będzie finałowy. Jeden z szefów stacji, Kelly Kahl, powiedział podczas TCA Press Tour, że nie wierzy, aby tak miało być i że już rozpoczynają się rozmowy na temat 13. sezonu ze studiem Warner Bros.

2. "Code Black" ma szansę wrócić do CBS. Kahl odniósł się także do skasowania "Code Black" przez CBS. Według niego szefostwo stacji uważa, że to dobrze zrobiony serial i chce znaleźć sposób na przywrócenie go.

3. Showtime rezygnuje z serialu "Guantanamo". Serial z Oliverem Stone'em na pokładzie miał zamówienie na 10 odcinków, ale mimo to jego produkcja nie dojdzie do skutku. Wszystko dlatego, że miała go tworzyć The Weinstein Company, której nie udało się od niego odsunąć. Sprawa od miesięcy pozostawała nierozwiązana i w końcu to Showtime zrezygnował.

4. Ekipa "Murphy Brown" o tym, jak się zmieni serial. Kiedy pożegnaliśmy bohaterów "Murphy Brown" w 1998 roku, nie było powszechnego dostępu do internetu ani social mediów - dlatego serial się zmieni. Będzie odniesienie do ruchu #MeToo (w odcinku "#MurphyToo"), powróci Charles Kimbrough jako prezenter Jim Dial, a poza tym możemy spodziewać się wizyty kogoś sławnego w 1. odcinku.

5. Czemu "Criminal Minds" będzie mieć krótszy sezon? 14. sezon "Criminal Minds" będzie mieć tylko 15 odcinków - najmniej w historii serialu. Kelly Kahl z CBS-u wyjaśnił, że nic złego z serialem się nie dzieje, to kwestia mniejszej ilości miejsca w ramówce. A poza tym liczba odcinków na sezon jest wszędzie coraz mniejsza - 15 odcinków to w dzisiejszych czasach cały sezon.

6. Jenna Coleman jako młoda matka w "The Cry". Aktorka znana z "Wiktorii" gra w nowym serialu BBC matkę, której dziecko zostało porwane w Australii. Na zdjęciu poniżej możecie zobaczyć ją z serialowym mężem, w którego wciela się Ewen Leslie z "Top of the Lake". Serial jest adaptacją książki Helen FitzGerald.

The Cry - Teaser

7. "Humans" wraca do AMC Polska. 3. sezon startuje 8 października o godz. 22:00, a tymczasem mamy dla Was krótkie pozdrowienia od Gemmy Chan, która gra jedną z głównych ról.

REKLAMA