Bajki nie do poznania w zwiastunie "Tell Me a Story" - nowego serialu z Paulem Wesleyem

"Tell Me a Story" (Fot. CBS All Access")

Współtwórca "Pamiętników wampirów" i znany z roli Stefana Paul Wesely znów łączą siły. Zobaczcie zwiastun "Tell Me a Story" - serialu, w którym klasyczne bajki zyskają zupełnie nową twarz.

"Tell Me a Story" ma być thrillerem psychologicznym, który weźmie motywy znane z klasycznych baśni ("Trzy małe świnki", "Czerwony kapturek", "Jaś i Malgosia"), ale przedstawi je w sposób, który z bajkami nie ma nic wspólnego. Zobaczymy historię o miłości, stracie, chciwości, zemście i morderstwie, a to wszystko w mrocznych realiach współczesnego Nowego Jorku.

W serialu, który będzie kolejną oryginalną produkcją platformy CBS All Access, nie znajdziecie zatem żadnych zjawisk nadprzyrodzonych, tylko ponurą i przyziemną rzeczywistość. Jak się do tego mają baśniowe elementy, możecie zobaczyć w zapowiedzi, w której pojawia się i czerwona peleryna, i trzy świnki w kryminalnym wydaniu.

Twórcą "Tell Me a Story" jest Kevin Williamson ("Pamiętniki wampirów"), a w obsadzie, oprócz Paula Wesleya, znajdują się również m.in. Kim Cattrall ("Seks w wielkim mieście"), James Wolk ("Mad Men"), Billy Magnussen ("American Crime Story"), Sam Jaeger ("Parenthood"), Dania Ramirez ("Once Upon a Time"), Danielle Campbell ("The Originals"), Dorian Missick ("Luke Cage") i Zabryna Guevara ("The Get Down").

1. sezon ma liczyć 10 odcinków, a jego amerykańska premiera odbędzie się dokładnie w Halloween - 31 października.

REKLAMA