Jim Carrey na krawędzi w pełnym zwiastunie "Kidding" - nowego serialu Showtime

"Kidding" (Fot. Showtime)

Depresyjne komedie to specjalność ostatnich lat, a teraz w jednej z nich zagra Jim Carrey. Zobaczcie zwiastun serialu "Kidding", który współtworzy reżyser "Zakochanego bez pamięci".

"Kidding" to nowy serial komediowy telewizji Showtime, którego głównym bohaterem jest Jeff Pickles (Jim Carrey), popularny prowadzący telewizyjnego programu dla dzieci. Pan Pickles jest prawdziwą ikoną i ulubieńcem publiczności, a całą swoją ekranową osobowość zbudował na opowiadaniu dzieciakom rzeczy w stylu: "wszyscy macie w sobie światłość" albo "uśmiech to najpiękniejszy podarunek".

Ale prawda o nim jest dużo bardziej skomplikowana niż rzeczywistość ekranowa. Jeffowi, który na ekranie wydaje się być wzorem mądrości i dobroci życiowej, w pewnym momencie rozpada się całe życie. Kiedy zostawia go żona (Judy Greer), a syn daje do zrozumienia, że nie uważa go za autorytet, żadne mądrości z bajek nie pomagają.

Twórcą serialu "Kidding" jest Dave Holstein ("Weeds", "I'm Dying Up Here"), a w obsadzie znajdują się również m.in. Frank Langella, Catherine Keener, Justin Kirk, Ginger Gonzaga i Tara Lipinski. Skojarzenie z filmem "Zakochany bez pamięci" też jest bardzo słuszne - jego reżyser, Michel Gondry, jest tu producentem wykonawczym i osobiście wyreżyserował kilka odcinków.

Start serialu "Kidding" zaplanowany jest na 10 września w HBO GO - dzień po amerykańskiej premierze.

Print

kidding-poster-2

REKLAMA