"House of Cards" wraca z Claire Underwood na czele - data premiery i plakat 6. sezonu

"House of Cards" (Fot. Netflix)

Tej jesieni na Netfliksie pojawi się odmieniony i ostatni sezon "House of Cards". Znamy już dokładną datę premiery, mamy też plakat z przejmującą władzę Claire Underwood.

Zapomnijcie o Franku Underwoodzie, nadchodzi pora na jego żonę. Po seksskandalu z Kevinem Spaceyem "House of Cards" zmienia kierunek, stawiając na Robin Wright i jej bohaterkę, która w 6. sezonie serialu zasiądzie w Gabinecie Owalnym jako prezydent Stanów Zjednoczonych. Dokąd ją to zaprowadzi, zobaczymy już 2 listopada, gdy nowa odsłona "House of Cards" pojawi się na Netfliksie.

Wiemy, że zbliżający się sezon będzie liczył 8 odcinków, które zamkną całą historię. Na pewno nie zobaczymy w nich Kevina Spaceya, choć jeszcze nie wiadomo, co scenarzyści zamierzają zrobić z jego bohaterem. Szczęśliwego zakończenia mu jednak nie wróżymy. A czy będzie mogła na takie liczyć Claire? Patrząc na udostępniony właśnie plakat, można wnioskować tylko tyle, że czekają nas rządy twardej i krwawej ręki.

Do obsady w 6. sezonie dołączą Diane Lane i Greg Kinnear, którzy zagrają rodzeństwo, oraz znany z "American Crime Story" Cody Fern. Poza tym powrócą dobrze Wam znani Michael Kelly (Doug), Jayne Atkinson (Catherine), Boris McGiver (Tom), Derek Cecil (Seth), Patricia Clarkson (Jane), Campbell Scott (Mark), a także Constance Zimmer. Graną przez nią dziennikarkę śledczą, Janine, ostatnio widzieliśmy w 4. sezonie.

houseofcards-plakat

REKLAMA