8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Ruby Rose w "Orange Is the New Black" (Fot. Netflix)

0

"Trial & Error" raczej nie wróci do NBC. Ruby Rose z "Orange Is the New Black" została Batwoman. Powiększa się obsada "American Horror Story: Apocalypse". A oprócz tego "Modern Family", nowa rola Gal Gadot i nie tylko.

1. "Trial & Error" raczej nie wróci do NBC. Telewizja NBC nie zamówiła 3. sezonu "Trial & Error" i prawdopodobnie już nie zamówi, bo minął termin, w którym mogła to zrobić. Ale ponieważ obsada wciąż ma kontrakty, studio Warner Bros. TV zaczęło szukać nowej stacji dla serialu.

2. CW znalazło swoją Batwoman. W postać Batwoman wcieli się Ruby Rose ("Orange Is the New Black"). Po raz pierwszy zobaczymy ją w grudniu, w crossoverze seriali z Arrowverse. Prace nad serialem o Batwoman, który ma zadebiutować w przyszłym roku, już ruszają.

3. Powiększa się obsada "American Horror Story: Apocalypse". Ryan Murphy ogłosił, że do obsady 8. sezonu "American Horror Story" dołączyły Taissa Farmiga, Gabourey Sidibe, Lily Rabe, Frances Conroy i Stevie Nicks. Prawdopodobnie wszystkie wystąpią w rolach, w których je pamiętamy z "Coven".

4. "Modern Family" ma wrócić z 11. sezonem. Na oficjalne zamówienie jeszcze za wcześnie, ale ruszają już negocjacje związane z 11. sezonem "Modern Family". Twórcy mówią, że chcą robić kolejny sezon, a także zapowiadają, że sezon 10 będzie pełen ważnych wydarzeń: będzie czyjaś śmierć, będą zmiany w związkach i inne kamienie milowe dla serialowych rodzin.

5. Gal Gadot w serialu telewizji Showtime. Filmowa Wonder Woman ma zagrać Hedy Lamarr w nowym serialu biograficznym Showtime. Scenarzystką będzie Sarah Treem ("The Affair").

6. Danny Nucci w serialu "The Rookie". Aktor znany z "The Fosters" dostał powracającą rolę jednego z detektywów w nowym serialu ABC.

7. Abigail Spencer w nowym serialu platformy Hulu. Aktorka znana z "Timeless" zagra prawdziwą femme fatale w pilocie serialu "Reprisal". Jej bohaterka będzie kobietą, która miała zostać zabita, ale przetrwała i powraca po latach, by dokonać zemsty.

8. Iddo Goldberg w obsadzie "Snowpiercera". Aktor znany z "Salem" dostał rolę inżyniera w serialu "Snowpiercer".