Twórcy zapowiadają lżejszy 3. sezon "This Is Us". Czego możemy się spodziewać?

"This Is Us" (Fot. NBC)

0

"This Is Us" nie oszczędzało ostatnio emocjonalnie ani widzów, ani swoich bohaterów, ale nowy sezon ma to nieco zmienić. Co jeszcze czeka nas w kolejnej odsłonie serialu?

"Pełen nadziei i nowych początków dla każdego" - tak opisała nadchodzący 3. sezon "This Is Us" jedna z producentek, Elizabeth Berger, podczas panelu na TCA. Okres żałoby i godzenia się ze śmiercią Jacka można zatem oficjalnie uznać za zakończony w poprzedniej odsłonie serialu. Co teraz?

Zaczniemy dokładnie tak, jak co roku, czyli od urodzin Wielkiej Trójki. Randall, Kate i Kevin skończą w premierowym odcinku 38 lat, ale potem możemy się spodziewać, że serial nieco odejdzie od swoich głównych bohaterów na rzecz postaci drugoplanowych. Wiadomo już, że w 3. sezonie na pewno będzie odcinek skupiający się na Miguelu (Jon Huertas), teraz twórcy potwierdzili, że zobaczymy również wcześniejsze losy Beth (Susan Kelechi Watson) oraz Toby'ego (Chris Sullivan).

Co do tego ostatniego, to w pierwszej połowie sezonu mamy poznać okoliczności jego depresji. Potem zaś bohatera czekają "różne wyzwania" - jak tajemniczo powiedziała Berger. Można zatem przypuszczać, że dawne problemy Toby'ego nie znikną jak ręką odjął.

- W poprzednim sezonie pokazaliśmy ich podróż ku założeniu rodziny. W tym roku będziemy ją kontynuować, a to oznacza stresy związane z pierwszym rokiem małżeństwa - powiedziała współproducentka "This Is Us" o Tobym i Kate.

Co ponadto? Na pewno bez wyjaśnienia nie zostaną sceny z przyszłości, jakie widzieliśmy w finale 2. sezonu, ale nie spodziewajcie się go prędko. Z wypowiedzi twórców wynika, że to raczej punkt, do którego będą stopniowo dążyć na przestrzeni całego roku. Bardziej konkretni byli, jeśli chodzi o Jacka, którego przeszłość ma nas zabrać do Wietnamu.

- Jest coś bardzo oswobadzającego w tym, że mamy już za sobą tajemnicę śmierci Jacka i możemy opowiedzieć kompletnie inny rozdział z jego życia. Pisać nagle o wojnie w Wietnamie było wyjątkowym i innym przeżyciem - powiedziała Elizabeth Berger.

Pozostaje nam tylko czekać cierpliwie, by dowiedzieć się, jak potoczyły się wojenne losy Jacka i co spotka pozostałych bohaterów w przyszłości. Premiera 3. sezonu "This Is Us" w USA 25 września.