To rola, która ma zmieniać świat na lepsze. Zobaczcie, jak Ruby Rose cieszy się, że została Batwoman

"The Tonight Show" (Fot. NBC)

Ruby Rose, czyli Batwoman z Arrowverse, zasiadła na kanapie Jimmy'ego Fallona. Wystarczyło kilka zdań i już wiemy - gwiazda jest stworzona do tej roli. Dlaczego?

Telewizja CW z sukcesem zakończyła poszukiwania aktorki, która wcieli się w rolę homoseksualnej Batwoman. Wybór padł na znaną z "Orange Is the New Black" Ruby Rose, która chce, żeby jej postać była dla dzieci wzorem, jakiego ona nigdy nie miała. O tym, że dostała rolę, Ruby dowiedziała się podczas premiery filmu "The Meg", w którym gra u boku Jasona Stathama.

- O tym, że dostałam rolę, dowiedziałam się godzinę przed premierą "The Meg" i byłam tak zdenerwowana na czerwonym dywanie, że właściwie uciekłam od wszystkich, spontanicznie płacząc. A zareagowałam tak emocjonalnie, bo gdy dorastałam i oglądałam telewizję, nigdy nie mogłam znaleźć postaci, z którą mogłam się utożsamiać, nie mówiąc już o jakimkolwiek superbohaterze - powiedziała Ruby w "The Tonight Show".

Dalej australijska aktorka opowiadała o swojej mamie, jej tatuażu w kształcie nietoperza i dziwnej słabości do tych zwierząt. Mama Ruby, gdy sama była mała, dokarmiała małe nietoperze i w efekcie je "udomowiła".

Z kolei Ruby jako mała dziewczynka nie rozstawała się ze swoimi "nietoperzymi" skrzydłami wykonanymi z tektury - spała z nimi i skakała z wysokich obiektów. Nierozłączny związek Ruby i jej "kostiumu" nieraz kończył się interwencją jej mamy, która taśmą klejącą ratowała przebranie przyszłej serialowej superbohaterki.

- Zawsze powtarzałam, no może nie ja, a Oscar Wilde: "Bądź sobą. Wszyscy inni są już zajęci." Zawsze żyłam zgodnie z tym mottem. Później, gdy stałam się częścią filmowej branży, doszło kolejne: "Stań się osobą, której potrzebowałeś, gdy byłeś mały". Mam wrażenie, że jedno zaprowadziło mnie do drugiego, dlatego tak bardzo się wzruszyłam - dodała Ruby.

Ruby jako Batwoman po raz pierwszy zobaczycie w crossoverze seriali z Arrowverse w grudniu. Natomiast jej samodzielny serial pojawi się w przyszłym roku, jeśli tylko dostanie zamówienie na cały sezon.

REKLAMA