7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Teoria wielkiego podrywu" (Fot. CBS)

0

Macaulay Culkin mówi, że proponowano mu rolę w "Teorii wielkiego podrywu". Szefowa ABC opowiada o tajemnicach wokół "The Conners". Hasan Minhaj z cotygodniowym programem na Netfliksie. A oprócz tego nowe "Czarodziejki" i nie tylko.

1. Macaulay Culkin mówi, że proponowano mu rolę w "Teorii wielkiego podrywu". Macaulay Culkin powiedział, że twórcy "Teorii wielkiego podrywu" trzy razy proponowali mu występ i on za każdym razem odmawiał. Jak stwierdził, za pierwszym razem odpowiedział "Nie, dzięki", kiedy usłyszał streszczenie serialu: "Oto mamy dwóch nerdów astrofizyków i ładną dziewczynę, która mieszka z nimi". Mimo to oferowano mu rolę jeszcze dwukrotnie - nie wyjaśnił, jaką konkretnie ani dlaczego tak bardzo nie spodobał mu się opis. A my przypominamy, że "Teoria wielkiego podrywu" jest dostępna w HBO GO, razem z "Młodym Sheldonem".

2. Szefowa ABC o spin-offie "Roseanne". Tej jesieni zadebiutuje "The Conners", czyli "Roseanne" bez Roseanne Barr. Jak powiedziała Channing Dungey, szefowa telewizji ABC, podczas TCA Press Tour, serial nie będzie bardzo różnić się od ostatniego sezonu "Roseanne". Bohaterowie będą, z jednym wyjątkiem, ci sami i poruszane będą podobne tematy, związane z codziennym życiem ludzi z klasy pracującej. Dungey zapewniła także, że nie dowiemy się przed premierą, co się stało z Roseanne Conner - środki bezpieczeństwa są większe niż w przypadku "zwykłych" sitcomów, na przykład ekipa nie używa e-maili i wszystko dostarczane jest z ręki do ręki.

3. Hasan Minhaj z cotygodniowym programem na Netfliksie. 28 października wystartuje "Patriot Act with Hasan Minhaj" - i tym samym były korespondent "The Daily Show" stanie się pierwszym Amerykaninem hinduskiego pochodzenia, którzy będzie mieć własny program komediowy.

4. Joivan Wade w serialu "Doom Patrol". DC Universe tworzy serial "Doom Patrol", a Joivan Wade ("The First Purge") zagra w nim Victora Stone'a aka Cyborga. Serial pisze Jeremy Carver.

5. Czy oryginalna obsada pojawi się w nowych "Czarodziejkach"? Twórczyni nowych "Czarodziejek" Jennie Snyder Urman powiedziała, że bardzo by chciała, aby gwiazdy oryginału pojawiły się gościnnie w jej serialu. Ale na razie żadnej z nich o to nie poproszono.

6. James Corden o tym, kogo jeszcze chciałby gościć w "Carpool Karaoke". Na liście marzeń Jamesa Cordena znajdują się m.in. Paul Simon, Bruce Springsteen, Taylor Swift, Beyoncé, Kendrick Lamar i Nicki Minaj.

7. "Człowiek, który zabił Don Kichota" od dziś w kinach. Na koniec zapraszamy do kina - od dziś możecie oglądać film "Człowiek, który zabił Don Kichota" Terry'ego Gilliama. W obsadzie znajdują się m.in. Adam Driver, Jonathan Pryce, Stellan Skarsgård i Olga Kurylenko.