"The Marvelous Mrs. Maisel" powraca - zobaczcie pierwszą zapowiedź 2. sezonu

"The Marvelous Mrs. Maisel" (Fot. Amazon)

0

Szalona rozwódka z Upper West Side wróciła i wygląda na to, że jej zwariowana historia dopiero się rozkręca. Pierwszy teaser nowego sezonu to wszystko, co już znamy i jeszcze więcej.

Jak dobrze pamiętacie, w 1. sezonie "The Marvelous Mrs. Maisel" życie głównej bohaterki stanęło na głowie, gdy po rozstaniu z mężem postanowiła poświęcić się karierze w komedii. W kontynuacji Midge (Rachel Brosnahan) bynajmniej nie zamierza zwalniać tempa, a może nawet jeszcze bardziej je podkręci, próbując połączyć stand-up z życiem prywatnym.

Jaki jest jej status, jeśli chodzi o tę drugą kwestię, trudno wyrokować na podstawie pierwszego teasera. Wiemy, że żywo interesuje to jej matkę (Marin Hinkle), gdzieś w tle ciągle obecny jest także były mąż Midge, Joel (Michael Zegen). Ona sama wydaje się jednak znacznie bardziej zajęta sceniczną karierą, która rozkręca się, gdy bohaterka wraz z rodziną trafia do ośrodka wypoczynkowego w górach Catskill.

Rejon ten, zwany potocznie Borscht Belt, cieszył się ogromną popularnością wśród amerykańskich Żydów, którzy począwszy od lat 20. ubiegłego wieku ściągali tam masowo na wakacje, przyciągając zarazem wszelkiego rodzaju artystów, także komików. Dla tych z kolei pokazanie się w Catskills było nieraz pierwszym znaczącym krokiem w karierze - czy tak właśnie będzie z Midge?

Z całą pewnością można powiedzieć tylko, że trafiając do tego letniego obozu dla dorosłych, nie będziemy się nudzić. Będą konkursy piękności, pokazy talentów, tańce, niekończące się imprezy i chyba nawet lodowisko. No i rzecz jasna stand-up. Nic tylko robić wielką karierę.

Premiera 2. "The Marvelous Mrs. Maisel" jeszcze w tym roku na Amazonie.