Toni Collette i problemy małżeńskie w "Wanderlust". Zdjęcia z nowego serialu BBC i Netfliksa

"Wanderlust" (Fot. BBC/Netflix)

Miłość, seks, małżeństwo i rodzina. Twórcy "Wanderlust" obiecują bardzo życiowe i niegrzeczne podejście do tematów bliskich każdemu z nas. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z serialu.

"Wanderlust" przyjrzy się, jak ludzie tworzą i utrzymują szczęśliwe związki, oraz zapyta, czy dożywotnia monogamia jest możliwa - i w ogóle pożądana. Główną bohaterką będzie Joy Richards (Toni Collette), terapeutka próbująca wskrzesić żar w małżeństwie po wypadku, który uświadomił jej, że od dawna nie prowadziła aktywnego życia seksualnego ze swoim mężem, Alanem (Steven Mackintosh). Poznając jej rodzinę, przyjaciół, sąsiadów i pacjentów, zobaczymy niezwykłe, ale życiowe historie o miłości, pożądaniu i zakazanych pragnieniach.

Tak brzmi opis nowej, 6-odcinkowej produkcji BBC i Netfliksa, której scenarzystą jest brytyjski dramaturg Nick Payne, a reżyserami Luke Snellin ("The A Word") i Lucy Tcherniak ("The End of the F***ing World"). Twórcy zapowiadają "Wanderlust" jako historię o bohaterach, z którymi każdy będzie mógł się utożsamić - nie będzie tu pozytywnych i negatywnych postaci, lecz ludzie zmagający się z normalnymi problemami.

Pomóc ma w tym odważne podejście, jakiego w "Wanderlust" nie będzie się wystrzegać. Już przed premierą o serialu jest głośno z powodu scen seksu, które mają być pokazywane w sposób znacznie bardziej bezpośredni, niż są do tego przyzwyczajeni widzowie BBC. Nie chodzi jednak o epatowanie nagością, ale wzbudzenie dyskusji o naturalnych sprawach, o których trudno mówi się nawet partnerom. "Mamy nadzieję, że będą pary, które oglądając serial, zaczną ze sobą rozmawiać. To dobre i zdrowe" - powiedział Luke Snellin.

Oprócz Toni Collette i Stevena Mackintosha, których możecie zobaczyć na pierwszych zdjęciach z serialu, w obsadzie są jeszcze m.in. Zawe Ashton ("Case Histories"), Joe Hurst ("Terror") i Paul Kaye ("Gra o tron"). Premiera "Wanderlust" już wkrótce.

wanderlust3

wanderlust2

wanderlust1

REKLAMA