Ile waży Emmy Rossum z "Shameless"? Oto odpowiedź aktorki - bez żadnych cyferek!

Shameless (Fot. Showtime)

0

Niech nie zmylą Was liczby. Emmy Rossum dołączyła do akcji "I Weight" i pokazała światu, ile waży. Bynajmniej nie za pomocą cyferek.

Instagramowa akcja "I Weight" zachęca kobiety, by pokazać, że waga każdego człowieka ma znaczenie, jednak nie chodzi w niej o kilogramy, a o sporządzenie opisu swoich wartości. Nie liczy się waga tłuszczu, mięśni i kości, a waga cech osobowości, życiowych priorytetów, zalet, doświadczenia i generalnie tego, co dla ciebie ważne i czyni cię człowiekiem.

W ramach akcji swoją prawdziwą wagę pokazała gwiazda "Shameless", Emmy Rossum. "Ile razy w życiu zapytaliście Google, ile waży jakaś gwiazda? A później rozpaczając, porównywaliście jej wagę do swojej?" - tak swój inspirujący wpis na Instastory zaczęła aktorka.

- W moim życiu waga mówiła mi, że przytyłam, schudłam i jeszcze raz przytyłam i schudłam. Ciężar mojego ciała wahał się w okolicach 9 kilogramów, ale ten kawałek metalu w rzeczywistości nie wie nic. Oto, ile naprawdę ważę.

Emmy Rossum I Weight

Tutaj pojawiają się wartości jak życzliwość, empatia, umiejętność utrzymywania długotrwałych przyjaźni, szczęśliwe małżeństwo, duma z żydowskiego pochodzenia, wielogodzinna terapia.

- Jeśli zsumujesz to wszystko, rozmiar Twoich ud przestaje mieć znaczenie. Dołączcie do mnie i pokażcie, z czego naprawdę jesteście stworzeni. Jesteście kimś więcej niż tylko rozmiarem. Chcę nominować wszystkich, którzy widzą ten wpis, by stworzyli własną wersję swojej prawdziwej wagi. Pokażcie, co naprawdę Was tworzy. Jesteście kimś więcej niż tylko liczbą, która wyświetla się na tym głupim kawałku metalu - zaapelowała.

Na wezwanie Emmy szybko odpowiedziała jej młodsza serialowa siostra Debbie, czyli Emma Kenney z "Shameless".

emma kenney i weight