Maisie Williams zabrała pamiątkę z planu "Gry o tron". I to nie byle jaką!

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Kto nie chciałby pamiątki z planu serialu, w którym grał? Maisie Williams postarała się o to, by w jej garderobie znalazło się coś, co będzie przypominało jej o czasie spędzonym na planie "Gry o tron".

Nie da się ukryć – pamiątka, którą aktorka wcielająca się w postać serialowej Aryi Stark wybrała dla siebie, to nie byle co! Miała do tego okazję podczas kręcenia ostatnich scen z udziałem swojej bohaterki. Razem z końcówką prac przy finałowym sezonie "Gry o tron" przyszedł czas pożegnań. Był to też moment, w którym Maisie stała się oficjalną posiadaczką charakterystycznej brązowej kurtki, która należała do odgrywanej przez nią postaci.

- Jestem w stanie wyobrazić sobie sytuację, w której opowiadam: "Och, grałam kiedyś w jednym serialu i to jest kurtka, którą nosiłam na planie", a moje wnuki na to: "Proszę, przestań" – powiedziała Maisie podczas audycji w BBC Radio 1.

Radość z serialowej pamiątki przyćmił jednak żal pożegnania z ekipą, która była przy niej przez cały okres dorastania.

- Wyciągnęłam chusteczki. Rozpłakałam się i próbowałam powiedzieć kilka słów. Wróciłam do swojej przyczepy i uświadomiłam sobie, że nawet nie pamiętam, co właśnie powiedziałam. Na jakieś pół godziny pogrążyłam się w głębokim smutku. Dorastałam z tymi ludźmi. To jakby uciąć sobie rękę - opowiadała aktorka.

Ostatnia seria "Gry o tron" będzie mieć premierę w 2019 roku. Dotychczasowe sezony są dostępne w serwisie HBO GO.