5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Riverdale" (Fot. CW)

Syn Marka Consuelosa pojawi się w "Riverdale". Nowy kostium Flasha na plakacie serialu. Koniec zdjęć do finału "Shadowhunters". A oprócz tego "Better Call Saul" i nie tylko.

1. Syn Marka Consuelosa pojawi się w "Riverdale". Zobaczymy go w roli młodego Hirama w odcinku "The Midnight Club" z flashbackami. Bohaterami odcinka będą rodzice Archie'ego i spółki, którym przydarzyła się jakaś mroczna historia, kiedy byli nastolatkami.

2. Jimmy szuka pracy we fragmencie nowego odcinka "Better Call Saul". Jimmy nie traci czasu i rusza na poszukiwania pracy. A co na to Kim?

3. Kolejni aktorzy w "Central Park Five". Do obsady netfliksowego serialu Avy DuVernay dołączyli Chris Chalk ("Gotham"), Ethan Herisse ("Miss Virginia"), Marquis Rodriguez ("Chicago Fire"), Caleel Harris ("Goosebumps 2"), Freddy Miyares i Justin Cunningham. Wszyscy wcielą się w tytułową piątkę oskarżonych - młodsze i starsze wersje.

4. Koniec zdjęć do finału "Shadowhunters". Foty z planu znajdziecie tutaj.

5. Nowy kostium Flasha na plakacie serialu. Miękki, mniej skórzany, z podobnego materiału, jaki nosi Spider-Man - tak zmieni się kostium Flasha w 5. sezonie.

flash-season-5-costume

REKLAMA