7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Riverdale" (Fot. CW)

Rozdano Teen Choice Awards, "Riverdale" wśród zwycięzców. Shonda Rhimes o ewentualnym powrocie Sary Ramirez do "Chirurgów". Zwiastun "Black Earth Rising" od BBC. A oprócz tego "Czarodziejki", "Iron Fist" i nie tylko.

1. Rozdano Teen Choice Awards, "Riverdale" wśród zwycięzców. Najlepszy serial dramatyczny, najlepszy aktor (Cole Sprouse) i najlepsza aktorka (Lili Reinhart) - "Riverdale" zgarnęło Teen Choice Awards w najważniejszych kategoriach. Poza tym wśród nagrodzonych znajdują się takie tytuły, jak "Shadowhunters", "Flash", "The Big Bang Theory" czy "Jane the Virgin". Pełną listę zwycięzców w kategoriach serialowych znajdziecie tutaj.

2. Shonda Rhimes o ewentualnym powrocie Sary Ramirez do "Chirurgów". Jak powiedziała Shonda Rhimes, zapytana o potencjalny powrót Sary Ramirez do "Chirurgów", teraz nie ma to szans, bo nie pozwoli na to CBS. Aktorka gra obecnie w "Madam Secretary", ale jeśli kiedyś w przyszłości będzie chciała wrócić, drzwi ShondaLandu zawsze będą dla niej otwarte.

3. Zwiastun "Black Earth Rising" od BBC. "Black Earth Rising" to serial BBC i Netfliksa, którego bohaterką będzie kobieta uratowana jako dziecko przed ludobójstwem w Rwandzie. Teraz pracuje jako prawniczka w Wielkiej Brytanii i pewnego razu trafia na sprawę dotyczącą przywódcy afrykańskiej milicji. Główną rolę gra Michaela Coel ("Chewing Gum"), a w jej szefa wciela się John Goodman ("Roseanne"). Twórcą serialu jest Hugo Blick ("The Honourable Woman").

4. Alyssa Milano o reboocie "Czarodziejek". "Szkoda, że nie przyszli z tym do nas" - powiedziała Alyssa Milano, mając na myśli siebie i dawną ekipę "Czarodziejek", składającą się jeszcze z Holly Marie Combs, Rose McGowan i Shannen Doherty. "Ale powiedziawszy to, mam nadzieję, że serial dotrze do nowego pokolenia i będzie mieć na nie taki wpływ, jaki nasz miał na nasze pokolenie" - dodała aktorka. Na jej występ gościnny w nowym serialu raczej jednak nie mamy co liczyć.

5. Chris Hardwick wrócił do "Talking Dead". Chris Hardwick, którego była dziewczyna oskarżyła o molestowanie, poprowadził wczoraj nowy odcinek "Talking Dead". Ze łzami w oczach zapewniał, jak bardzo jest wdzięczny za to, że wciąż ma tę pracę, a także dziękował Yvette Nicole Brown, która go zastąpiła podczas Comic-Conu.

6. Ruby Rose opuściła Twittera. Casting Ruby Rose jako Batwoman nie wszystkim się spodobał. Aktorka przeczytała na swój temat mnóstwo różnych rzeczy, np. że tak naprawdę nie jest lesbijką i nie powinna grać tej roli, i zdecydowała się opuścić Twittera.

7. Davos w akcji w nowym teaserze "Iron Fist". Serial wraca 7 września, a Davos będzie jednym z głównych przeciwników Danny'ego Randa.

REKLAMA