Kolejne teasery "American Horror Story: Apokalipsa" są równie dziwne i niepokojące jak zawsze

"American Horror Story: Apokalipsa" (Fot. FX)

Do premiery 8. sezonu "American Horror Story" został miesiąc, a to oznacza kolejne równie tajemnicze, co klimatyczne zapowiedzi. Zobaczcie nowe zwiastuny apokalipsy.

Tej jesieni pojawi się już 8. odsłona "American Horror Story", tym razem z dopiskiem "Apokalipsa", która przyniesie nowość w cyklu. Mianowicie crossover pomiędzy "Murder House" i "Coven", czyli pierwszym i trzecim sezonem serialu. Jak dokładnie będzie to wyglądać, jeszcze nie wiemy, ale wiadomo, że akcja będzie się rozgrywać 18 miesięcy w przyszłości i zobaczymy mnóstwo znajomych twarzy.

Przede wszystkim powrócą weteranki serii: Jessica Lange w roli Constance z "Murder House"; Sarah Paulson, która wcieli się w Billie Dean z "Murder House", Cordelię z "Coven" i jeszcze trzecią bohaterkę o imieniu Venerable; a także Kathy Bates jako Ms. Meade. Pojawią się również Leslie Grossman jako Coco St. Pierre Vanderbilt, Billie Lourd jako Mallory, Adina Porter jako Dinah Stevens oraz Emma Roberts jako Madison Montgomery, która podobno ma być jeszcze wredniejsza.

Do tego wrócą Taissa Farmiga, Gabourey Sidibe, Lily Rabe, Frances Conroy i Stevie Nicks, prawdopodobnie wszystkie w rolach, w których wystąpiły w "Coven". Z kolei Cody Fern ("Zabójstwo Versace: American Crime Story") zagra dorosłą wersję Michaela Langdona - małego Antychrysta z 1. sezonu. Poza tym zobaczymy jeszcze Evana Petersa, Billy'ego Eichnera, Cheyenne Jackson, Joan Collins z "Dynastii" (jako babcię postaci Petersa), a gościnnie Jeffreya Bowyer-Chapmana ("UnReal") i Kyle'a Allena ("The Path").

Koniec świata według Ryana Murphy'ego rozpocznie się 13 września o godzinie 23:00, gdy "American Horror Story: Apokalipsa" zadebiutuje na kanale FOX. Macie więc jeszcze trochę czasu, by wymyślić, o co chodzi w tych teaserach.

REKLAMA