"Marvel's Runaways" powraca - data premiery i pierwsze informacje o 2. sezonie

"Marvel's Runaways" (Fot. Hulu)

Dzieciaki z serialu "Marvel's Runaways" ponownie pojawią się na naszych ekranach jeszcze w tym roku. Tym razem Hulu planuje wypuścić cały sezon naraz.

Hulu podało, że w piątek, 21 grudnia będzie mieć premierę 2. sezon młodzieżowej produkcji "Marvel's Runaways". W serwisie od razu pojawi się całość, składająca się z 13 odcinków.

Akcja 2. sezonu rozpocznie się mniej więcej dzień po wydarzeniach z finału 1. serii. Serialowe dzieciaki spotkamy niedługo po tym, jak uciekły z domów, opuszczając tym samym swoich złych rodziców. Teraz starają się przetrwać na własną rękę. A to oznacza poszukiwanie jedzenia i dachu nad głową, a także opiekowanie się sobą nawzajem. Młodzi bohaterowie z czasem coraz bardziej sobie uświadamiają, że są ze sobą na dobre i na złe, bo w tym momencie nie mają już innego wyjścia.

I to od nich zależy, czy uda się zlikwidować PRIDE. Szybko jednak się okazuje, że to nie takie proste, bo Jonah dostaje skądś tajemnicze wiadomości - czyżby w grupce dzieciaków był jakiś kret? Podczas gdy Jonah zaczyna wprowadzać w życie niebezpieczny plan, rodzice skupiają się na szukaniu swoich dzieci.

W 2. sezonie "Marvel's Runaways" powróci cała obsada, czyli Rhenzy Feliz, Lyrica Okano, Virginia Gardner, Ariela Barer, Gregg Sulkin, Allegra Acosta, Annie Wersching, Ryan Sands, Angel Parker, Ever Carradine, James Marsters, Kevin Weisman, Brannagh, James Yaegashi, Brittany Ishibashi, Kip Pardue i Julian McMahon. Produkcję dalej prowadzić będą Josh Schwartz i Stephanie Savage, którzy obiecują, że w serialu pojawią się pierwsze połączenia z MCU.

Na razie nie wiemy, jaki jest plan serwisu ShowMax, który pokazywał w Polsce 1. sezon, ale miejmy nadzieję, że cały 2. sezon będziemy mogli w Polsce oglądać równo z Amerykanami.

REKLAMA