7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Templariusze" (Fot. History)

0

"Templariusze" z 2. sezonem, Mark Hamill w obsadzie. Jeff Perry powróci do "Chirurgów". "Rezydenci" w telewizji FOX. A oprócz tego "Ostre przedmioty", "This Is Us" i nie tylko.

1. "Templariusze" wrócą z 2. sezonem, Mark Hamill w obsadzie. Telewizja History zamówiła 2. sezon serialu "Templariusze". Do obsady dołączyli Mark Hamill ("Gwiezdne wojny"), który zagra weterana krucjat, a także Tom Forbes ("The Bastard Executioner") i Genevieve Gaunt ("The Royals") w rolach dzieci króla Filipa - Ludwika i Izabeli, zwanej Wilczycą z Francji. Serial ma także nowego showrunnera, którym został Aaron Helbing ("The Flash"). History zapowiada, że 2. sezon ma być jeszcze mroczniejszy od pierwszego. W Polsce serial możecie oglądać w HBO GO.

2. Jeff Perry powróci do "Chirurgów". Aktor grający ojca Meredith pojawi się w 15. sezonie "Chirurgów". Na razie nie podano, w ilu odcinkach wystąpi.

3. Michael Angarano w 3. sezonie "This Is Us". Aktor znany z "Will & Grace" dostał powracającą rolę brata Jacka.

4. "Rezydenci" w telewizji FOX. Serial medyczny "Rezydenci" ("The Resident") z Mattem Czuchrym i Emily VanCamp wystartuje na polskim FOX-ie 4 września o godz. 21:05. Kolejne odcinki we wtorki o tej samej porze.

5. Sue Heck bohaterką spin-offu "The Middle". Sue Heck w Chicago - taki jest plan na spin-off "The Middle". Pilotowy odcinek napiszą twórczynie serialu-matki, Eileen Heisler i DeAnn Heline.

6. Kanał BBC First zastąpi BBC HD. Zmiana dokona się 26 października. Na BBC First będziecie mogli oglądać brytyjskie seriale, z polskimi i angielskimi napisami. Na pierwszy ogień pójdzie m.in. "Broken" z Seanem Beanem. Na BBC First pojawi się także nowy sezon "Doktora Who" z Jodie Whittaker w roli głównej - z mniejszym opóźnieniem w porównaniu do Wielkiej Brytanii niż poprzednie serie.

7. Zapowiedź przedostatniego odcinka "Ostrych przedmiotów". Odcinek 7, w którym zbliżymy się do poznania mordercy z Wind Gap, zatytułowany jest "Falling". Wszystkie dotychczasowe odcinki serialu znajdziecie w serwisie w HBO GO.