Wszyscy są Romanowami w zwiastunie "The Romanoffs" - nowego serialu twórcy "Mad Men"

"The Romanoffs" (Fot. Amazon)

W nowej zapowiedzi "The Romanoffs" tytułowe nazwisko pada z częstotliwością pojawiania się na ekranie kolejnych gwiazd, czyli co chwilę. Zobaczcie fantastyczny zwiastun serialu Matthew Weinera.

"The Romanoffs" - nowa produkcja twórcy "Mad Men", Matthew Weinera - będzie składającą się z 8 odcinków antologią, w której poznamy potomków dynastii Romanowów, rządzącej carską Rosją do 1917 roku. A przynajmniej ludzi za nich się podających, którzy stanowią bardzo liczne i zróżnicowane grono.

Przynajmniej część z nich poznajemy dzięki zapowiedzi, która tym razem nie ogranicza się tylko do wymienienia mnóstwa nazwisk. Zamiast nich mamy tłum dobrze znanych aktorów, z których większość z dumą przyznaje się do pokrewieństwa z carską dynastią, a tylko nieliczni mają do sprawy nieco inne podejście. Wygląda to równie efektownie, co absurdalnie, a całości dopełnia bardzo pasujący tutaj motyw muzyczny z "Dziadka do orzechów".

"The Romanoffs" kręcono na trzech kontynentach, w siedmiu różnych krajach, a każdy z 8 odcinków będzie osobną historią z inną obsadą. Matthew Weiner sam pisze, reżyseruje i produkuje serial, w którym zobaczymy m.in. Christinę Hendricks, Johna Slattery'ego, Jay R. Fergusona i Carę Buono, z którymi spotkał się wcześniej przy okazji "Mad Men". W zwiastunie mamy ponadto Isabelle Huppert, Amandę Peet, Aarona Eckharta, Coreya Stolla, Diane Lane, Kathryn Hahn, Rona Livingstona, Annet Mahendru, Paula Reisera i Andrew Rannellsa.

Premiera "The Romanoffs" w Amazonie 12 października - wówczas w serwisie pojawią się dwa pierwsze odcinki, kolejne będą wypuszczane co tydzień.

REKLAMA