"GCB" w marcu w Polsce - jako "Świętoszki z Dallas"

"GCB"

"GCB"

Mamy dla Was świetną wiadomość: kolejne nowości zadebiutują w Polsce kilka dni po premierze w USA. Na kanale FOX Life już w marcu będziecie mogli oglądać "Świętoszki z Dallas", z kolei na FOX ruszy "Touch".

Marzec będzie dobrym miesiącem dla polskich serialomaniaków. Jak już dziś informowaliśmy, 20 marca zadebiutuje na AXN "Missing", świeżutki serial prosto z USA. Ale to nie koniec miłych niespodzianek.

We wtorek 13 marca o godz. 22:00 na FOX Life będziecie mogli obejrzeć pierwszy odcinek "GCB", który po polsku nazywa się całkiem zgrabnie - "Świętoszki z Dallas". Emisja kolejnych odcinków we wtorki o 22:00. Serial jest komediodramatem o kobietach z Dallas, opartym na książce Kim Gatlin "Good Christian Bitches". Główną bohaterką jest Amanda Vaughn (Leslie Bibb), która zmuszona jest wrócić do rodzinnego domu w Dallas, po tym jak jej małżeństwo zakończyło się skandalem. Łatwo zgadnąć, że nie będzie jej łatwo tam się odnaleźć.

Poniżej możecie obejrzeć nowe promo serialu, w którym słowo na "b" nie pada, ale jest zupełnie tak jakby padło.

http://www.youtube.com/watch?v=FSYVJJv0_hM

W marcu zobaczymy też "Touch", nowy serial z Kieferem Sutherlandem w roli głównej. Premiera na kanale FOX zaplanowana jest na poniedziałek, 26 marca, godz. 21:00. Będzie to dwugodzinna premiera - widzowie zobaczą pilota, prezentowanego w USA w styczniu, oraz nowy odcinek. Potem co tydzień w poniedziałki o 21:00 będziecie mogli oglądać kolejne odcinki z tygodniowym zaledwie opóźnieniem w stosunku do dat ich emisji w USA.

REKLAMA