7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Atypowy" (Fot. Netflix)

"Atypowy" wraca we wrześniu. Joel Kinnaman zagra w kosmicznym serialu platformy Apple. Zdjęcia do 2. sezonu "Punishera" zakończone. A oprócz tego "Rezydenci", "Instinct" i nie tylko.

1. "Atypowy" wraca we wrześniu. Netflix zapowiedział premierę 2. sezonu "Atypowego" na 7 września. Kilka nowych zdjęć znajdziecie tutaj.

2. Joel Kinnaman w kosmicznym serialu platformy Apple. Joel Kinnaman zagra astronautę w nowej produkcji Ronalda D. Moore'a ("Battlestar Galactica"). Do obsady dołączyli także Michael Dorman ("Patriot") i Sarah Jones ("Damnation"). Wciąż jeszcze niezatytułowany serial, który zamówiła platforma Apple, opowie o wyścigu kosmicznym z lat 60. - a dokładniej o tym, co by było, gdyby nigdy się nie skończył.

3. Travis Van Winkle w serialu "Instinct". Znany z "Ostatniego okrętu" Travis Van Winkle pojawi się w 2. sezonu "Instinct", procedurala CBS z Alanem Cummingiem.

4. Dyrektor finansowy Netfliksa odchodzi. David Wells, który był w Netfliksie od 14 lat i pełnił funkcję CFO od 2010 roku, odchodzi z firmy.

5. Abraham Lim w nowym serialu prawniczym ABC. Abraham Lim ("The Glee Project") dostał rolę powracającą w "The Fix", prawniczym serialu Marcii Clark. A dokładniej, zastąpi Alysię Reiner w roli konsultanta ds. mediów.

6. Zdjęcia do 2. sezonu "Punishera" zakończone. Premiera prawdopodobnie na początku przyszłego roku.

Curtis - Director - Frank. it’s a wrap! #thepunisher

Post udostępniony przez Jason R. Moore (@jasonmooreofficial)

7. Zapowiedzi 2. sezonu "Rezydentów". Na polskim FOX-ie we wrześniu rusza 1. sezon, a tymczasem zobaczcie zwiastuny drugiego, który jesienią będzie mieć premierę w USA.

REKLAMA