7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Ania, nie Anna" (Fot. Netflix)

"Ania, nie Anna" z zamówieniem na 3. sezon. "Shooter" skasowany po trzech sezonach. Nowe twarze w 2. sezonie "Obsesji Eve". A oprócz tego "The Gifted", "The Marvelous Mrs. Maisel" i nie tylko.

1. "Ania, nie Anna" z zamówieniem na 3. sezon. Netflix i kanadyjska telewizja CBC zamówili 3. sezon "Ani, nie Anny", w którym główna bohaterka będzie już mieć 16 lat. Zdjęcia mają ruszyć zimą, a premiery możemy spodziewać się w 2019 roku.

2. "Shooter" skasowany po trzech sezonach. Telewizja USA Network skasowała serial "Shooter". Emisja 3. sezonu zostanie dokończona, ale 4. sezonu stacja już nie chce. Serial może się jednak uratować - studio Paramount Television prowadzi negocjacje z innymi stacjami, przede wszystkim z Paramount Network.

3. Jane Lynch powróci do "The Marvelous Mrs. Maisel". Aktorka, która została nominowana do Emmy za rolę w serialu Amazona, pojawi się ponownie w dwóch odcinkach 2. sezonu.

4. Michael Che i Colin Jost w zapowiedzi gali rozdania Emmy. Nagrody Emmy zostaną rozdane 17 września, a galę poprowadzi duet z "Weekend Update".

5. Nowe twarze w 2. sezonie "Obsesji Eve". Nina Sosanya ("Good Omens") i Edward Bluemel ("A Discovery of Witches") dołączyli do obsady 2. sezonu "Obsesji Eve", z kolei Julian Barratt ("Mindhorn") pojawi się gościnnie. Nowe odcinki serialu już powstają.

6. Luke Null nie wróci do "Saturday Night Live". Roszady w obsadzie to coroczna tradycja "Saturday Night Live". W 44. sezonie nie pojawi się Luke Null.

7. Zapowiedź 2. sezonu "The Gifted". Serial wraca 25 września w USA, polskiej daty jeszcze nie mamy.

REKLAMA