"Iron Fist" znów w akcji. Zobaczcie pełny zwiastun 2. sezonu serialu Netfliksa i Marvela

"Iron Fist" (Fot. Netflix)

0

Przygotujcie się na mnóstwo akcji w wykonaniu superbohatera ze świecącą pięścią - "Iron Fist" powraca i wygląda na to, że w 2. sezonie będzie miał pełne ręce roboty.

"Widzę, jak się katujesz" - mówi Colleen Wing (Jessica Henwick) do Danny'ego Randa (Finn Jones) w zwiastunie 2. sezonu "Iron Fista", zauważając, że ten wziął na siebie obowiązki ponad swoje siły. Nie zanosi się jednak na to, by wkrótce mógł odpocząć. Wręcz przeciwnie - sądząc po zapowiedzi nowych odcinków, przed naszym bohaterem bardzo ciężkie czasy.

A to za sprawą m.in. Davosa (Sacha Dhawan), który przybywa do Nowego Jorku, by obgadać z bratem rodzinne sprawy. Jak widać w zwiastunie, panowie szybko przejdą od słów do czynów. Na tym jednak kłopoty Danny'ego się nie skończą (wiemy, że w tym sezonie pojawi się również niejaka Typhoid Mary, którą zagra Alice Eve), więc z pewnością będzie mu potrzebna pomoc przyjaciół. Na szczęście może liczyć na Colleen i Misty (Simone Missick).

Poza tym zwiastun zawiera oczywiście mnóstwo scen walki, znajomo wyglądającą maskę i aż dwie żelazne pięści. Liczymy, że to wszystko wraz z nowym showrunnerem, Ravenem Metznerem ("Sleepy Hollow"), złoży się na lepszy efekt końcowy niż poprzednim razem.

Premiera 2. sezonu serialu "Iron Fist" w Netfliksie 7 września.